İçerik Pazarlama

Doğru içerikleri doğru platformlarda kullanarak tüm rakiplerinizi geride bırakabilir ve zirvedeki yerinizi alabilirsiniz. Pazarlama çalışmalarınızı farklı platformlarda özgün içeriklerle yapabilir ve çok daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. E-ticaret alanında ihtiyacınız olan SEO uyumlu  içerikleri sizin için hazırlayabiliriz ve bu içeriklerle SEOçalışmanızın çok daha aktif bir şekilde hayata geçirilmesi mümkün olabilir.

Dijital dünyada sadece görünür olmak artık yeterli değil. Potansiyel müşterilerinize doğru içeriklerle seslenmeniz ve markanızın pazarlamasını çok daha farklı platformlarda da yapmanız gerekiyor.  İşte bu nedenle özgün, etkileyici, kurumsal kimliğinize ve marka imajınıza uygun içeriklere her daim ihtiyacınız olacak.  İçerik pazarlama hizmetlerimiz kapsamında ihtiyacınız olan tüm içerikleri ajansımızdan temin etmenizi sağlıyoruz.

Hedef Kitlenize Uygun Bir Dille İçerik Hazırlıyoruz!

Hedef kitlenize ulaşmak için tercih edilen iletişim dilinin son derece önemli olduğunu unutmayın. Doğru iletişim dili  ile kaleme alınmış olan içerikler markanızı, ürün ve hizmetlerinizi çok daha etkin bir şekilde tanıtır. Trafiğinizi artırmak amacıyla  kullanabileceğiniz içeriklerle marka bilinirliğinizi de artırabilirsiniz.  Markanızı doğru hedef kitleye, en doğru iletişim dili ile ulaştıracak içerik ihtiyacınız için buradayız!

% 100 SEO uyumlu makaleler, blog içerikleri, kategori ve ürün açıklamaları, reklam metinleri, tanıtım yazıları bu alanda uzmanlaşmış olan yazar ekibimiz tarafından kısa sürede hazırlanıyor. Okuyucuya iletmek istediğiniz mesajı adeta bir nokta atışıyla ulaştıran yazar ekibimiz sizin için de ihtiyacınız olan içerikleri kısa bir süre içerisinde hazırlayabilir.

Dijital pazarlama alanında da bilgi ve deneyim sahibi olan uzman yazar kadromuzun, anahtar kelime kullanımı eşliğinde  hazırladığı içeriklerden siz de faydalanabilirsiniz. Markanızı en iyi şekilde yansıtacak olan içerik ihtiyacınızı karşılamak için  en doğru adrestesiniz. Hemen bizi arayın, ayrıntıları görüşelim!

Kurumsal Blog İçerikleri

İnternet hizmetlerindeki gelişmelerle birlikte kurumsal firmaların tamamı web sitelerine sahip olmaya başladı. Dünyanın her yerinde yaşanan blog sitelerine olan yönelimden sonra kurumsal blog içerikleri de önemli hale gelmeye başladı. İçerik pazarlamasında en etkili detaylardan biri kurumsal bloglardır. Her marka kendi blog sayfasında müşterilerine ulaşmaktadır.

Kurumsal bloglar hedef kitleye ulaşma konusunda firmalar için en etkili yollardan biridir. Her marka kendi blog sayfalarındaki içerikleri kolayca tanıtabilir ve pazarlayabilir. Kurumsal blog içeriklerine ayrılan bütçe en etkili ve masrafsız reklam çalışmaları arasındadır.

Kurumsal bloglar aynı zamanda web sitenizin trafiğini de arttırır. SEO çalışmalarının en önemli yanlarından biri de site dışı çalışmalardan olan baclink çalışmalarıdır. Bu yüzden blog içeriklerinizi link inşası olarak kullanarak SEO çalışmalarınızın etkisini arttırabilirsiniz.  Web sitenizde yer alan tüm içerikleri müşterileriniz için oluşturuyoruz. Ziyaretçilerinizle aranızda güven bağını oluşturmak adına kurumsal bir blog sayfası yönetimi profesyonel olmalıdır. Sizler için metin yazarlarımız sektörünüze özel kurumsal içerikler oluşturuyor ve arama motorlarında daha iyi yerlere gelerek satışlarınızı arttırmanızı sağlıyor.

Neden Kurumsal Blog İçerikleri

Sizlerle kurumsal blog içerikleri üzerinde bir istatistik paylaşalım. Böylece neden bu içeriklerin önemli olduğunu somut olarak görebilirsiniz;

 • İnternet kullanan insanlarda %75 oranında blog okuma alışkanlığı vardır.
 • Amerika’da satın alma işlemlerinde blog içerikleri %61 oranında karar vermeye etki ediyor.
 • Amerika’daki internet kullanıcılarının %80’i blog içeriklerini değerli buluyor.
 • İnsanların %70’i markaların içerikleri hakkında okuma yapmaktan zevk alıyor.
 • İnternet kullanıcılarının %80’i markaları reklamlardan ziyade tarafsız olduğunu düşündüğü bloglardan tanıma yoluna gidiyor.
 • Blog sahipleri markalardan çok daha fazla ziyaretçi trafiği alıyor.
 • Aylık 15-20 kadar kurumsal blog içerikleri üreten bir sitenin trafiği iki kata kadar çıkabilir.
 • Blog içeriği sayısı fazla olan markalar az olanlara göre çok daha fazla trafik almaktadır.
 • Yeni müşteri bulmak isteyen pazarlama uzmanlarının %70’i yeni içerikler üretiyor.

Yukarıda saydığımız bazı sayısal veriler kurumsal yapıya sahip blog içeriklerinin web sitelerine ve markalara ne gibi etkisi olduğunu ortaya koyuyor. Sektörünüzde birçok firma bu içeriklerin önemini anlamamışken sizler için en kaliteli blog içeriklerini oluşturarak blog sayfanızı yönetiyoruz. Böylece hem trafiğiniz hem de gelirleriniz artıyor.

Kurumsal Blog İçerikleri Ne Kazandırır?

Kurumsal blog içerikleri sitenize pekçok kazanç sağlar.  Bu içeriklerine sahip sitenizde şu detayları kazanabilirsiniz;

 • Blog sayfaları, standart ürün ya da kategori sayfalarına göre çok daha fazla içeriğe sahiptir. bu yüzden Google arama motorlarında blog sayfaları üzerinden çok daha kolay bir şekilde organik trafik elde edebilirsiniz.
 • Müşteriler blog içeriklerin üzerinden ürünlerinize ve hizmetlerinize daha kolay ulaşır. Blog içerikleri müşterilerin markanıza ve ürünlerinize olan bağlılığını arttırır.
 • E ticaret sayfalarında daha çok resmi ifadeler vardır. Bu da okuyucuları sıkar. Bu yüzden kurumsal bloglarla aradaki bu soğukluğu kırarak ziyaretçilerinizle daha samimi şekilde iletişime kurabilirsiniz. Samimi bir dile sahip yazıları blog sayfalarında kolayca bulabilirsiniz.
 • Blog sayfalarını doğru şekilde kullanırsanız kurumsal sitelerinizi SEO bakımından oldukça güçlü hale getirebilirsiniz.

Firmanıza kurumsal blog içerikleri konusunda destek oluyoruz. Böylece firmanızın değer kazanması için gerekli tüm adımları atmış oluyoruz.

Kurumsal Blog İçerikleri Nasıl Üretilir?

Kurumsal blog içerikleri üretiminde dikkat edilmesi gereken bazı detaylar vardır;
Hedef Kitle: Kurumsal blog içerikleriniz için öncelikle hedef kitlenizi belirliyoruz. Yaş, cinsiyet, eğitim seviyesi ve gelir düzeyi gibi detaylara göre doğru hitap şekillerini ve yazıları ortaya çıkarıyoruz.

Düzenli Üretim: Blog içerikleri düzenli hale getirilmelidir. Bu sayede trafiğinizi arttırarak koruyabilir ve müşterilerinize sürekli olarak güncel yazılar sunarak akıllarda kalabilirsiniz.

İçerik Sayısı: Blog sayfalarında içerik sayısı çok önemlidir. bu yüzden blog sayfanıza konu olabilecek alanlarda sürekli araştırmalar yaparak metin yazarlarımızın kaleminden firmanıza değer katacak kurumsal blog içerikleri oluşturuyoruz.  İçeriklerinizi uzunluğu da okunabilecek şekilde olmalıdır. Çok kısa ya da çok uzun içerikler kullanıcıyı sıkacaktır.

Özgün İçerikler ve Kişisel Deneyimler: İnsanlar blog sayfasında özgün olmayan içerikleri okumaz. Ayrıca blog sayfalarında sizler için kişisel deneyimler sunuyoruz. Böylece insanlar üzerinde kişisel deneyimleri anlatan yazılarla daha olumlu bir imaj ortaya koyabilirsiniz. İçeriklerinizdeki  görseller de ilgi çekici olmalıdır.

Doğru İçerik Paylaşımı: Blog sayfalarında ürün tanıtımları yapılırsa kullanıcılar tarafından ilgi görmez. Bu yüzden sizler için sektörünüzün trendleri, ürünlerinizin trendleri ve alanınızla alakalı sosyal sorumluluk projelerini paylaşıyoruz.

Ürün Açıklamaları

Günümüzde satın alma işlemlerinin önemli bir bölümü e ticaret siteleri üzerinden yapılmaktadır.  Bu yüzden sitelerin güttükleri politika çok önemlidir. İnsanlar stok durumu ve teslimat süresinin uygun olduğu sitelerde daha uzun süre vakit geçirmektedir.  Ayrıca insanları sitenizden alışveriş yapmaya iten önemli sebeplerden biri de ürün açıklamalarıdır. Ürün açıklamaları etkileyici, tatmin edici ve doğru olursa satış oranlarınız ciddi derecede artar.

Sitenizde satışa sunduğunuz bir ürünün detaylarını insanlarla açık ve özgün bir şekilde paylaşmalısınız. Sektörünüzde ve sattığınız üründe rakiplerinize fark yaratmak istiyorsanız açıklamaların özgün olması en önemli detaydır. Web sitenizde yer alan tüm ürünlerin açıklamalarını kurum kimliğinize uygun şekilde hazırlıyoruz.

Sitenizin tasarımı ve yerleştirdiğiniz detaylar kullanıcıların ilk izlenimi açısından büyük önem taşır. Ne kadar uygun fiyatlar, hızlı kargo ve zengin kargo seçeneği sunarsanız insanların sizi tercih etme oranı artacaktır. Ancak ürün açıklamalarınız kısa, özensiz ve sıkıcı bir dille yapıldıysa ziyaretçiler tüm diğer detayları görmezden gelecektir. Bu yüzden sitenizde ürün açıklamaları için sizlere profesyonel destek veriyoruz. Tüm ürünlerinizi ilgi çekici, anlaşılır ve tatmin edici bir dille hedef kitlenizin yapısına uygun şekilde sunuyoruz.

Ürün Açıklaması Nasıl Yazılır?

Ürün açıklaması, satışını yaptığınız bir ürünün tüm özelliklerini ve olumlu yanlarını müşterilere gösteren detaylardır. Burada amaç ürünü detaylı olarak tanıtmak ve potansiyel müşterileri ürünü almaya teşvik etmektir.  İnsanları satın almaya götüren durum ise ürünün hangi sorunlara çözüm olduğu, kullanıcıların ne kazanacakları ve rakiplerine oranla ne fırsat sunduğu gibi detaydır. Ürün açıklaması yazarken dikkat ettiğimiz detaylar şöyledir;

Görsel İçerik

Bir ürünü sattıran ana detay içerikleridir. İçerik sadece yazılı olan metinler aklınıza gelmesin. İçerikler görselleri de kapsamaktadır. Ürününüz için yüksek çözünürlüğe sahip kaliteli ürün resimlerini kullanacağız.  Ayrıca kullanıcılar satın almak istedikleri ürünün görselin yüksek çözünürlüklü zoom özelliğini de arıyor.

Ürününüzün detaylarını gösteren ve farklı açıdan çekilmiş olan fotoğraflarını sitenizde paylaşıyoruz.  Böylece insanların görsel olarak da tatmin olmasını sağlıyoruz. Tabii ziyaretçiler satın aldıkları ürünün görsellerle uyuşmasını ister. Aksi halde ürününüzü almaktan vazgeçebilirler.

Yazılı İçerik

Ürün açıklamaları yazılı olarak da yapılmalıdır. Burada dikkat ettiğimiz birçok detay olduğunu ifade edelim. Bir ürünü yazılı olarak açıklarken özgün içerikler oluşturuyoruz. Burada  yer verdiğimiz detaylar şöyledir;

 • Ürününüzü insanlara net şekilde tanımlayan detayları kullanıyoruz. Ayrıca markası ve modelini de açık şekilde belirtiyoruz.
 • Ürünün ayırt edici özelliklerini maddeler halinde kullanıcılarla paylaşıyoruz.
 • Abartılı olmayan, okuyanda ilgi uyandıracak uygun uzunlukta bir metin oluşturuyoruz.
 • Ürün boyutları hakkında kullanıcılara net bilgi veriyoruz.
 • Ürünün gücü, net ağırlığı, çözünürlüğü, yapıldığı malzeme gibi öne çıkan teknik özelliklerinden bahsediyoruz.
 • Nasıl kullanılacağını ayrıntılı şekilde anlatıyoruz. Ayrıca belli öneriler ve kullanım faydalarına da yer veriyoruz.
 • Ürünün paketindeki içerikleri de ayrıntılı şekilde açıklıyoruz.
 • Kullanıcıların dikkat etmesi gereken detayları belirtiyoruz ve gerekli uyarıları yapıyoruz.
 • Ürünün menşei ve firması hakkında da bilgi veriyoruz.

Anahtar Kelime Seçimi

Satışını yaptığınız ürünün açıklamalarını oluştururken anahtar kelimeleri doğru şekilde seçmelisiniz. Çünkü insanların sayfanıza gelmesi için arama motorlarından size ulaşması gerekir. Bunun için doğal bir dille açıklama metinlerini oluşturmalısınız.  Sizler için arama motorlarında üst sıralara çıkmanızı sağlayacak kelimeleri buluyoruz.

Doğru anahtar kelimeleri nasıl belirliyoruz? Arama hacmi yüksek olan ve rekabette sizi zorlamayacak kelimeleri seçiyoruz. Ayrıca semantik anahtar kelimeleri de buluyoruz. Kullandığımız ölçme araçları ile en iyi performansı verecek içeriği oluşturmanızı sağlıyoruz. Bu süreçte ürünün faydaları, yapıldığı malzeme, kullanım alanları, çevreye ve sağlığa etkileri gibi farklı bakış açılarıyla metne katkı sağlayacak anahtar kelimeler belirliyoruz.

Her türlü alanda satışını yaptığınız ürün açıklamaları gelişmiş ölçme araçlarıyla belirlenen anahtar kelimelerle hedef kitlenizin aramalarına uygun şekilde oluşturulmaktadır. Okuyucuları yormayacak, ürününüzü tam tanıtacak, insanları almaya yöneltecek ve markanıza değer katacak açıklamalar için profesyonel metin yazarlarımızla size destek oluyoruz.

Kategori İçerikleri

Kategori yazısı olarak değerlendirdiğimiz kategori açıklamaları, web sitenizdeki kategorilerden birine tıklandığı anda karşınıza çıkan sayfadaki metindir. Bu sayfada ya da içerideki sayfalardan ürünler yer almaktadır.  Kategori içerikleri  bu bölümde bulunan tüm ürünler hakkında genel bir bilgi verir. Ayrıca belli detaylara da değinir. 

Buradaki detaylar genel yazılardır. Kategori açıklamalarında öncelikle konu hakkında genel bir bilgi veriyoruz. Sonrasında ise o sayfada müşterilerin tercih edebilecekleri ürün türleri hakkında belli detaylara yer veriyoruz. Buna ek olarak satışı yapılan ürün ya da hizmetlerin seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalara yer veriyoruz. Sonrasında modaya ve ihtiyaca uygun olarak kategorideki ürün ve hizmetler hakkında tavsiyelerde bulunuyoruz. Ayrıca kategoriniz içindeki en çok tercih edilen ürün türlerinden de bahsediyoruz.
Kategori açıklamaları uzman metin yazarlarımız tarafından yazılmaktadır. Bu süreçte uzman metin yazarlarımız araştırma yaparak uzmanlık alanlarına göre içerikleri oluşturmaktadır. Kategori içerikleri diğer metinlere göre oluşturması daha detaylı olan bir içerik türüdür. Çünkü insanları ilk karşılayan içerikler olduğu için oldukça etkili ve dikkat çekici şekilde hazırlanmalıdır. Her sektörde kategori yazısı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kategori İçerikleri Nasıl Yazılır?

Kategori içerikleri oluştururken insanları çekebilmek için ve arama motorlarında rakiplerinizden daha üst sıralarda yer almak için doğru şekilde metin yazılmalıdır. Kategori içerikleri oluştururken birçok etkili çalışma uyguluyoruz;

Web Sitenizi Tanıyoruz

Satışını yaptığınız ürün ya da hizmetten önce web sitenizi ayrıntılı olarak tanıyoruz. İlgili kategoride yer alan ürünleri, kullandığınız dili ve diğer içerikleri genel olarak inceliyoruz. Sitenizden edindiğimiz izlenim ve size profesyonel bir gözle verdiğimiz önerilerle kategori yazılarınızı oluşturuyoruz.

Kısa ve Net Çalışıyoruz

Uzun ve edebi cümleler romanlarda olur! Bizler web sitenizdeki ürünleri satmak için buradayız. Bu yüzden kullanıcıları yormayacak şekilde kısa ve net cümleler kuruyoruz. Direkt olarak amaca yönelik cümleler oluşturuyoruz. Böylece ziyaretçilere aradığını veren net ifadeler kullanıyoruz.

Anahtar Kelimeye Önem Veriyor

Anahtar kelime SEO ve bir internet sitesi için olmazsa olmazdır. Kategorideki tüm ürünleri satmak isteyeceğinizi biliyoruz. Bu yüzden arama motorlarıyla aramızı iyi tutuyoruz. Anahtar kelime analizlerimizi yaparak etkili şekilde metinlerinizde yer veriyoruz. Metnin uzunluğuna ve yazının yapısına göre doğru sayıda ve doğru yerde anahtar kelimeleri geçiriyoruz.

Ürününüzü Tanıtıyoruz

Bir ürün ve hizmet hakkında kategori yazısı oluştururken gereksiz ifadeler kullanmaktan kaçınıyoruz. Bu süreçte tüketicilerin faydalanacağı etkili bilgiler veriyoruz. Ödeme avantajlarınızdan, marka isimlerinden ve gönderim hizmetlerinizden bahsediyoruz.

Tek Ürüne Takılıp Kalmıyoruz

E ticaret sitelerinin yapıları her geçen gün değişiyor. Bu yüzden gelişmeleri takip ederek metinleri oluşturuyoruz. Tek bir ürüne yer vermek yerine sektörünüzle ilgili genel bilgilere yer veriyoruz.  Böylece kategori içerikleri aradan belli bir süre geçse de geçerliliğini ve etkisini koruyor.

Call to Action Diyoruz!

Bir kategoriyi ne kadar güzel anlatırsanız anlatın sonuca bağlamanız gerekir. Oraya giren insanlar ürünü almak için yazınızı okuyorlar. Bu yüzden final cümlesinde en büyük etkiyi ortaya koyuyoruz. İnsanları harekete geçirecek bir call to action cümlesiyle süreci tamamlıyoruz. Böylece insanlar ürününüzü almak için harekete geçiyor.

Etkili Kategori İçerikleri Oluşturuyoruz

Her kategori yazısı işinizi görebilir ancak etkili bir kategori yazısı oluşturmak şarttır. Bunun için ürününüzü en iyi şekilde tanıtacak yazılar yazmaya çalışıyoruz. Hem markanızı hem de tüm ürünlerinizi en iyi şekilde hedef kitlenize ulaştırmak ve satışlarınızı arttırmak için doğru kelimeleri bir araya getiriyoruz.

Kategori yazıları gereksiz uzun ya da doyurucu olmazsa hiçbir işe yaramaz. Bu yüzden en etkili dönüşü alabilmek için doğru kategori içerikleri oluşturuyoruz.

Başlık Kullanımı

Konunuza en uygun başlığı kullanıyoruz. Her kategori yazısının bir başlığı olmalıdır. Ayrıca kullanıcıların ilgisini çekecek ve yazıyı okutacak semantik şekilde alt başlıkları da oluşturuyoruz. Böylece ziyaretçilerin sıkılmasını engelliyoruz.

Doyurucu İçerik

İçerikleri okuyan kişiler tüm aradıklarını bulmalıdır. Burada az kelimeyle, insanları sıkmadan, lafı dolandırmadan tüm detayları net ve öz şekilde aktarıyoruz.  Kullanıcılara önem verdiğimiz kadar arama motorlarını da doyuruyoruz. SEO uyumlu yazılarımız arama motorlarında yüksek başarı hacimleri ortaya çıkaracak şekilde oluşturuluyor.

Sözcük ve Kelime Vurgusu

Bir kategori yazısında sözcüklerin vurgusu çok önemlidir. Bu yüzden yazılarda öne çıkan detayları iyi şekilde vurguluyoruz. Önemli gördüğünüz ve bizim belirlediğimiz detaylar üzerine yoğunlaşarak arama motorlarının ve ziyaretçilerin bu ifadelere yönelmesini sağlıyoruz.

Sizler de web sitenizde yer alan kategoriler hakkında içerik yazdırmak istiyorsanız uzmanlaşma çalışma sistemiyle oluşturduğumuz içerikler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz SEO çalışmalarını destekleyen, yüksek arama hacimli, arama motorlarında üst sıralara yerleşerek sizi orada bırakacak şekilde oluşturulmaktadır. Ayrıca tüm içeriklerimizi analiz ve değerlendirmeler yaparak sizin isteğiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda oluşturuyoruz.

Sosyal Medya İçerik Üretimi

Sosyal medya günümüzde en çok kullanım alanına sahip olan alandır. Öyle ki yapılan araştırmalar insanların gün içinde en çok sosyal medya uygulamalarında vakit geçirdiğini söyleyebiliriz. Bu yüzden de özellikle büyük kurumlar marka etkileşimleri için sosyal medya kanallarını kullanmaktadır. Ancak bu süreçte doğru şekilde içerik üretmek önemlidir. Sosyal medya içerik üretimi hizmetimiz ile doğru şekilde içerik üreterek markanıza değer katabilirsiniz.

Sosyal medyada pazarınızı geliştirebilir ve hedef kitlenize doğrudan ulaşabilirsiniz. Sosyal medya kullanıcılarının ortalama %55’i markalarla iletişim kurmak adına sanal dünyada vakit geçirmektedir. Bu yüzden sosyal medya hesaplarınız üzerinden doğru içerikleri paylaşmanız gerekir. Her uygulama farklı yapıya sahiptir ve trendler her geçen gün değişmektedir. Bu yüzden tercih edeceğiniz paylaşımları sürekli kendinizi güncelleyerek oluşturmalısınız. Bunun için de bizlerden içerik üretimi desteği alabilirsiniz.

Sosyal Medya İçerik Üretiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sosyal medya hesaplarında içerik üretirken gelişigüzel şekilde paylaşım yapamazsınız. Bunun için sosyal medya hesabının ve firmanızın yapısına uygun şekilde belli durumları göz önüne alarak içerikler üüretilmelidir. İçerik üretiminde dikkat etmeniz gereken detaylar;

Sosyal Medya Uygulaması

Sosyal medya içerik üretimi yapacağınız uygulama önemlidir. Mesela Instagram üzerinden bir görsel oluştururken, Youtube üzerinden bir video içerik oluşturmanız gerekmektedir. Tüm sosyal medya uygulamalarındaki trendleri takip eden sosyal medya uzmanlarımız sizlere en kaliteli içerikleri sunmaktadır.

Hedef Kitle

Sosyal medya hesaplarınızda hedef kitleniz çok önemlidir. İçerikleriniz hedef kitlenizin yaş grubuna ve seviyesine uygun olmalıdır. Bu yüzden hedef kitle belirleme çalışmalarımız sonrasında tüm içeriklerimizi markanıza değer katacak ve potansiyel müşterilerinizi size yönlendirecek şekilde oluşturuyoruz.

Rakip Analiz

Sizinle aynı sektörde faaliyet gösteren rakiplerinizin paylaşımlarını da takip etmeniz gerekir. Size değer katacak çalışmaları ve rakiplerinizin önüne geçecek tüm içerikleri oluşturarak paylaşıyoruz. Rakiplerinizi ve sektörünüzdeki yenilikleri sürekli olarak izliyoruz ve size değer katacak önerilerle markanızın bilinirliğini arttıryoruz.

Kurum Vizyonu ve Misyonu

İçerik paylaşımlarında belli bir kaliteniz olmalıdır. Bu yüzden sosyal medya içeri üretimi çalışmalarında kurumunuzun misyon ve vizyonunu dikkate alıyoruz.  Bu yüzden tüm çalışmalarımızda kurumunuzun kalitesini ve kurumsallığını ortaya katan tüm değerlere sahip çıkan ve hizmet anlayışınızla paralel içerikler üretiyoruz.

Kaliteli Sosyal Medya İçeriği Nasıl Olmalıdır?

Bir firmada kaliteli bir sosyal medya içeriği kullanmak istiyorsanız bu içerikler belli özellikleri taşımalıdır;

 • Sosyal medyada paylaşılan her içerik hakkında araştırma yapmalı ve hazırlarken profesyonel metin yazarlarımızdan destek almalısınız.
 • Sosyal medyadaki her içeriğiniz kullanıcıların ilgisini çekecek şekilde yaratıcı olmalıdır. Ayrıca içerikleriniz özgün yapıda olmalıdır. Yenilikçi içerikler paylaşmanız firmanızın prestiji açısından önemlidir. Özgün ve ilgi çekici içerikleri markanıza özel olacak şekilde üretiyoruz.
 • Hedef kitlenizle aktif şekilde iletişim kurabileceğiniz ve takipçilerinizin görüşlerine önem vereceğiniz içerikler paylaşıyoruz. Bu sayede takipçilerinizin size olan güvenini arttırıyoruz.
 • İçeriklerde grafik tasarım uzmanları çalışmalarıyla özel görsel desteği sağlıyoruz. İnsanların gözüne ve kulağına hoş gelen içerikler hazırlıyoruz. Böylece insanlar içeriklerinizi beğenir ve daha çok paylaşırlar.
 • İçerikleriniz görsel olarak uygun, dil bilgisi kurallarına uygun ve akıcı bir yapıya sahip olarak oluşturulmaktadır.
 • Sosyal medyada paylaşacağınız içerikleri belli bir plan dahlinde oluşturuyoruz. Aylık ya da haftalık planlar yaparak içeriklerinizi önceden hazırlıyoruz. Tüm paylaşımlarınızı sizlerin bilgisi ve onayı dahilinde oluşturuyoruz.

Sosyal Medya İçerik Üretimi Nasıl Yapılır?

Sosyal medya içerik üretimi konusunda bizden destek aldığınızda size şu alanlarda yardımcı oluyoruz;

Fotoğraf Kullanımı: İnsanlar sosyal medyada okuma yapmak yerine görselleri inceliyor. Bu yüzden fotoğraflarınızı etkileşimi yüksek ve kaliteli şekilde hazırlıyoruz ve markanıza değer katması adına çalışıyoruz.

Etkileşim Analizi: Sosyal medya uygulamalarında markanızın etkileşim saatini bulmanız gerekir. Bu yüzden sizler adına hedef kitlenizin en çok vakit geçirdiği ve paylaşımlarınıza cevap verdiği saatleri dikkati belirliyoruz. Bu sayede doğru paylaşım yapmanız için gerekli saatleri belirliyoruz. Hedef kitleniz ilgileri ve uygun olduğu saatlerde paylaşım yapıyoruz.

Video ve Gif Oluşturma: Ülkemizde videolar ve gifler çok ilgi görüyor. Bu yüzden sektörünüzü araştırarak ve gerekli alt yapımızı kullanarak içerikleriniz için video üretimi ve gif oluşturma konusunda sizlere destek oluyoruz. Bu sayede etkileşiminizi arttırıyoruz.

Reklam Yönetimleri:  Sosyal medyada doğru zamanda reklam yapmak önemlidir. Bu yüzden insanlara doğru zamanda reklam sunumu yapıyoruz. Sürekli reklam görmek takipçilerinizi rahatsız eder.  İnsanlar keyif almak amacıyla sosyal medyada zaman geçirdiği için reklamlarınızı özel tekniklerle takipçileriniz için eğlenceli hale getiriyoruz. Reklam yerine insanlara faydalı olacak ve sizi tanıtacak paylaşımlar yapıyoruz.

Hashtag Kullanımı: Doğru etiketler size her zaman kazandırır. Hedef kitlenize kolayca ulaşmanız adına doğru etiketleri oluşturuyoruz. Bu şekilde paylaşımlarınızın daha fazla kişiye ulaşmasını sağlıyoruz.

Tüm sosyal medya hesaplarınıza uygun olacak şekilde metin, görsel, video ve diğer içerik üretimleri konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman metin yazarlarımız sosyal medya içerik üretimi konusunda sizlere trend ve markanıza değer katacak uygulamalarla hizmet vermektedir. Tüm içerikleri markanıza değer katmak ve gelirlerinizi arttırarak nitelikli takipçi elde etmeniz adına oluşturuyoruz. Tüm paylaşımlarımızda kurumsal yapınızı gözeterek çalışmalarımızı oluşturuyoruz.

Mikro Siteler

Günümüzde internet alemi büyük gelişme göstermiştir. Her türlü çalışmanın bir amacı ve firmanıza bir getirisi vardır. Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen terimlerden biri de mikro sitedir. Mikro siteler size çok uzak bir terim gibi gelse de aslında çok yakından bildiğiniz bir terimdir. Bu sitelerin diğer adı kampanya siteleridir. Bu siteler firmanızın ürünleri, hizmetleri ya da bazı özel uygulamaları için özel olarak hazırlanmış küçük web siteleridir. Çoğu zaman bu siteler tek bir sayfadan meydana gelmektedir.

Piyasada bir araba firmasının yeni modele ait reklam yaptığı ya da bir bankanın özel kampanyaları için tasarladığı küçük siteleri görebilirsiniz. Bu siteleri hem bağımsız bir domain olarak açabilir hem de firmanızın alt domainlerinden birinde verebilirsiniz. Ancak mikro siteler çok profesyonellik gerektiren bir uygulamadır. Günümüzde kurumsal ve büyük firmalar ürün ve hizmetlerini bu uygulamayla beslemektedir. Firmanızı tanıtmak, ürün ve kampanyalarınızı insanlara duyurmak için sizler için en kaliteli kampanya sitelerini hazırlıyoruz. Böylece markanızı ileriye taşıyacak tüm uygulamaları beraber hayata geçiriyoruz.

Mikro Sitelerin Amacı Nedir?

Mikro siteler bir ürüne ya da hizmete odaklanmanız için hedef kitlenize doğrudan erişme fırsatı verir. Geniş bir web sitesinde insanların aradığı ürünü bulması zor olmaktadır. Bu yüzden ilgi alanına özel şekilde tek bir siteden ürün bulmak çok daha kolay olacaktır. Kullanıcılar burada sadece aradığı bilgileri bulur. Bu sayede sitenizden daha çok etkilenir ve daha uzun süre vakit geçirir.

Kampanya siteleri arama motoru optimizasyonu için de daha etkili web siteleridir. Çünkü rakiplerinize karşı sadece belli anahtar kelimeler üzerinden tek bir ürün üzerinde rakiplerinizin önüne daha kolayca geçebilirsiniz. Yaprak siteler olarak da söyleyebileceğimiz bu siteler ürün ve hizmetlerinizi daha iyi tanıtarak gelirlerinizi arttıracak projeler olacaktır.

Mikro Site Nasıl Oluşturulur?

Mikro siteler, sadece bir ürün ya da hizmet için kampanya adına özel olarak hazırlanmış web çalışmalarıdır.  Bu sitelere mikro adı verilmesinin ana sebebi tek  bir içeriğe yönelik olmasıdır. Sizler her bir ürün ya da hizmetiniz için farklı bir mikro site hazırlayabilirsiniz. Ayrıca sonrasında düzenlediğiniz kampanyaları duyurmak için de farklı siteler oluşturabilirsiniz. Yapılan araştırmalar ürün bazlı kampanya sitelerinde satışların arttığını ortaya koymaktadır. Büyük markalar şu amaçlar doğrultusunda mikro yapıya sahip siteler oluşturmaktadır;

 • Yeni çıkan bir ürünü tanıtmak
 • Yeni duyurulan bir kampanyayı tanıtmak
 • Ürün kolları ya da hizmet hakkında bilgi vermek
 • Etkinlik, sosyal sorumluluk projesi ve buna benzer durumları insanlara duyurmak.

Mikro site kurulumu için profesyonel destek almanız yerinde olur. Bunun için hemen bizimle iletişime geçerseniz her türlü kampanya, ürün ve hizmetinizi hedef kitlenize en etkili şekilde ulaştırabiliriz. Böylece kurumsal yapınızı tescil edebilir ve satış gelirlerinizde artışı kısa süre içinde görebilirsiniz.

Mikro Site Faydaları Nelerdir?

Mikro siteler firmanız için birçok yarar barındırmaktadır. Mikro site faydaları şu şekilde sıralanabilir;

 • Okuyuculara aradıklarını doğrudan sunar. Yani insanlar sitenizde birçok sayfayla ya da ürünle uğraşmak zorunda kalmazlar.
 • Ziyaretçilere tatmin edici bilgiler verilir ve sitenizde daha uzun süre vakit geçirirler.
 • Diğer siteleriniz ve mikro çalışmalarınıza backlink gibi çalışmalarla SEO sürecinize olumlu yansıtabilirsiniz. Yani mikro site sizleri arama motorlarında daha iyi yerlere getirecektir.
 • Potansiyel müşterileriniz gerçek bir müşteriye dönüşebilir.
 • Kurumsal yapınızı insanlara gösterebilir.
 • Marka değerinizi ortaya koyarak rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayabilir.

Her türlü projeniz için mikro siteler kurulumu konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Çalışmalarımızda sitenin kurulumu, yönetimi ve kampanyanızın duyurulması aşamalarında sizlere destek oluyoruz.

Basın Bültenleri

İnternet ucu bucağı olmayan bir içerik denizi olmaya devam ediyor. Her geçen gün milyonlarca içerik internette yerini alıyor. İşte bu süreçte markanızın değerini arttırmak ve rakipleriniz arasında öne çıkmak oldukça zor bir süreç oluyor.  Bu süreçte markanıza değer katacak stratejilerden biri de basın bültenleri olarak karşımıza çıkıyor. Basın bültenleri firmanızın imajını ortaya koyan metinler olabilir. Sizler de dikkat çekici yazılar ile markanızı basında ve dijital ortamda tanıtabilirsiniz.

Basın bültenlerinde kurumların, kişilerin faaliyetleri, stratejileri, ürünleri ve hizmetleri tanıtılır. Böylece satış ve pazarlama sürecinden çok firmanızın insanlar gözündeki imajını ortaya koyabilirsiniz. Basın bülteni terimi daha çok basın mensuplarıyla paylaştığınız kısa haber yazılarıdır.  Bu yazılar üzerinden markanızı etkili şekilde tanıtabilirsiniz.

İmajınızı ve kurumsal yapınızı ortaya koymak için basın bülteniniz profesyonel şekilde hazırlanmalıdır. Firmanıza değer katacak basın bültenlerini sizler için profesyonelce hazırlıyoruz ve markanıza değer katacak etkili metinleri oluşturuyoruz. Her türlü basın bülteni için bizimle iletişime geçerek firmanıza değer katacak ve imajınızı arttıracak metinler oluşturacak metin yazarlarımızla çalışabilirsiniz.

Basın Bülteni Nasıl Hazırlanır?

Etkili bir basın bülteni hazırlamak için uymanız gereken birtakım kurallar vardır. Bunun için dikkat ettiğimiz detayları ortaya koyalım;

Heyecan Verici İfadeler

Bir haber metni oluştururken çoğu zaman muhabirler dahi zorlanmaktadır. Bu süreçte ilgi çekici bir ifade ile giriş yapmanız önemlidir.   Basın bültenlerinde 5N 1K kuralı geçerlidir.  Metinlerinizi bu kurala göre oluşturuyor ve ilgi çekici ve etkili girişlerle yapıyoruz.

Hikayenizi Anlatıyoruz

Basın bültenleri hikayelerinizin yer verildiği metinlerdir. Basın bülteninizde hikayenizi kısa ve öz şekilde anlatıyoruz. Yani insanlara vermek istediğiniz mesajı direkt olarak sunuyoruz.  Ürünlerinizin ve hizmetlerinizi özelliklerine, sektörünüz hakkında ilgi çekici anket ve araştırma sonuçlarına yer veriyoruz. Hikayenizi objektif ve etkili şekilde insanlara sunuyoruz.

Reklamdan Uzak Duruyoruz

Basın bültenlerinde en büyük hata şirketlerin ve ürünlerin reklamının yapıldığı izlenimini vermesidir. Ancak hazırladığımız bültenler insanlara markanızı sindirerek vermektedir. Yani okuyan kişi sizi öven ya da sizin hakkınızda taraflı yorum yapan bir yazı okumazlar. Basın bültenlerimizde reklam yerine objektif değerlendirme yapıyoruz ve insanları size yönlendiren ifadeler kullanıyoruz.

Objektif Veriler Paylaşıyoruz

Bir basın bülteninin inandırıcılık oranı objektif veriler barındırmasına bağlıdır. Bu yüzden basın bültenlerinizde sizler için tarafsız yorumlara yer veriyoruz. ürün ve hizmetiniz hakkında uzman yorumları, kullanıcı deneyimleri ve yapılan araştırmalar gibi güveni arttıracak detaylar sunuyoruz. Böylece basın bülteninizi somut verilerle destekleyerek inandırıcı olmasını sağlıyoruz.

Kendimizi Müşteriniz Olarak Görüyoruz

Bir basın bülteni hazırlarken kendinizi potansiyel bir müşteriniz yerine koymak çok önemlidir. Bu yüzden basın bültenlerinizi hazırlarken kendimizi potansiyel müşterinizin yerine koyuyoruz. Böylece müşterilerinize hitap edecek ve markanıza değer katacak bir basın bülteni ortaya çıkarıyoruz.

Basın Bülteninizi Geniş Bir Kitleye Yayıyoruz

Basın bültenleri her ne kadar zor hazırlansa da dağıtım aşaması da önemlidir. Hazırladığımız basın bültenlerinin dağıtımı konusunda sizlere çok etkili bir kanal sunuyoruz. Basın bültenlerinizde sosyal medya, online kanallar ve sektörünüzle ilgili çalışma yapan siteler üzerinden basın bülteninizi dağıtıyoruz.  Basın bültenleriniz sayesinde markanıza değer katmak ve geniş bir kitleye ulaşmak için sizleri de bekliyoruz.