Grafik Tasarım

Pazarlama çalışmalarda en önemli dinamiklerinden biri de grafik tasarımdır. İyi bir grafik tasarım çalışmasıyla rakiplerinizden bir adım öne çıkabilir, müşteri potansiyelinizi arttırabilir ve yüksek satış hedeflerine çok daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Markanızı en iyi şekilde yansıtan grafik tasarım çalışmalarıyla pazar payınızı artırabilir, marka bilinirliğini sağlayabilir  marka imajınızı çok daha fazla güçlendirebilirsiniz.

Kurumsal kimlik tasarımı sunduğumuz grafik tasarım çalışmalarından sadece biridir. Şirket prestijinizi ön plana çıkarmak ve çok daha güçlendirmek için faydalanabileceğiniz grafik tasarım hizmetlerimiz kapsamında tabela ve flama tasarımlarından dijital imza tasarımlarına, logo tasarımından sipariş formu tasarımına kadar pek çok farklı çalışmadan faydalanabilirsiniz. 

En Etkileyici Grafik Tasarım Çalışmalarına İmza Atıyoruz!

Aynı zamanda sizler için ilan tasarımı çalışmaları da yapıyoruz. Banner, el ilanı, gazete ilanı, billboard, megaligth, floor reklam tasarımları uzman ekiplerimiz tarafından marka imajınıza uygun olarak dizayn ediliyor. En güncel grafik programlarını kullanarak hazırladığımız yaratıcı tasarım çalışmalarından siz de faydalanın.  Poşet, etiket, kutu tasarımı ve ambalaj tasarımı çalışmaları da seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Markanızı en iyi şekilde yansıtacak olan katalog tasarım çalışmalarımızla ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtabilirsiniz. Föy ve broşür tasarımı, ürün kataloğu,  fiyat listesi kataloğu, kurumsal firma kataloğu gibi ihtiyacınıza yönelik olarak tasarladığımız katalog çalışmaları kısa sürede tamamlanır ve tarafınıza teslim edilir. Ayrıca takvim, ajanda, fuar stand, afiş, poster, davetiye, dergi ve kitap tasarımlarımız da hizmetinizde!

Bundan böyle grafik tasarım çalışmalarına ihtiyacınız olduğunda size sunulan  standartlarla yetinmeyin. En yaratıcı çalışmalara imza atıyor ve size beklentinizden çok daha fazlasını sunuyoruz. Web tasarım çalışmaları ise uzmanlık alanımızdır. Markanıza değer katacak kreatif tasarımlardan mahrum kalmayın. İhtiyaçlarınızı anlatmak sizden, tasarlamak bizden! Hemen arayın, detayları görüşelim.

Kurumsal Kimlik

Sektörünüzde hizmet veren büyük firmalar kurumsal yapısıyla öncü olurlar. Günümüzde gelişen ticaret hayatı ve teknolojiyle birlikte daha küçük ölçekli firmalar da kurumsal kimlikelde edebilirler. Bu işlemin en önemli boyutu ise yapılacak olan çalışmalardır. İnternette yaşanan gelişmelerin bu kadar büyük bir seviyeye ulaştığı şu zamanlarda kurumsal bir yapıya bürünmenize yardımcı oluyoruz.

Bu kimlik sizlerin iç ve dış dünyada görünen yüzünüzdür. Bu firmalar sayesinde verdiğiniz ürün ve hizmetin kalitesi karşı taraf tarafından kolayca anlaşılır. Hedef kitlenizin gözünde prestij kazanmanız ve saygınlığınızı tesis etmeniz bu duruma bağlıdır. Kurumsal olan firmalar insanların gözünde güvenilir ve akılda kalan firmalar olurlar.

Kurumsal bir kimlik edinmeniz çok da zor değildir. Bizimle iletişime geçerek firmanızın her alanda kaliteli ve nitelikli bir firma olduğunu ortaya koyacak çalışmaları yapıyoruz. Kurumsal bir kimlik bir firmanın tüm alanlardaki prestiji olduğu için bu konuda size etkili destek oluyoruz. Ekiplerimiz gerekli araştırmaları yaparak sektörünüzdeki öncü firmalar üzerinden yapılacak olan çalışma planlarını sizin adınıza oluşturuyor.

Kurumsal Kimlik Nasıl Oluşturulur?

Kurumsal kimlik kazanmak için öncelikle belli çalışmalar şarttır. Bu çalışmaların önemli bölümü şüphesiz ki internet ortamında yaşanan gelişmelerle paraleldir. Her firmanın kurumsal kimliği kendine hastır. Bu yüzden kurumsal kimlik kazanmak adına bizimle çalıştığınızda size özel bir çalışma planı oluşturuyoruz. Sonrasında ise atılacak adımları belirleyerek kısa süre içinde firmanızın kurumsal kimliğin oluşturuyoruz. Bu süreçte yaptığımız çalışmaları şöyle sıralayalım;

Logo Tasarımı

Bir firmanın kurumsallığını ortaya koyan en önemli detaylardan biri de logodur. Logonuz sizin rakiplerinize ve müşterilerinize kazınmış resminizdir. Yani hizmet verdiğiniz sektörde logonuz akılda kalıcılığı yakalamanızın anahtarıdır. Bu yüzden sizler için özenle logo tasarımı yapıyoruz.

Kurumsal kimlik için firma renklerinizin logonuzda bulunması şarttır. Bununla birlikte logonuz ilgi çekici ve akılda kalıcı olmalıdır. Profesyonel olarak hazırlanan bir logo sizlere olan bağlılığı arttırır.

Potansiyel müşterileriniz logonuzdan güven alarak sizleri tercih edebilir. Ekiplerimiz sektör taraması, firma renkleri, misyon, vizyon ve bütçenize uygun olacak şekilde en etkili logoyu sizler için tasarlıyor. Bu sayede kurumsal kimliğinizi ortaya koyuyoruz.

Web Sitesi Tasarımı

Günümüzde kurumsal olduğunu ortaya koymak isteyen firmalar mutlaka web sitesine sahip olmalıdır. Eskiden bir firma web sitesi olmasa da kurumsal olabilirdi. Ancak günümüzde hedef kitleye ulaşmak ve kalitenizi ortaya koymak için web sitesi kurmak zorunlu hale geldi. Ancak kurumsal kimlik kazanmak adına web siteniz özenle oluşturulmalıdır.

Web sitenizde öncelikle sektörünüzle ilgili olan bir tema kullanıyoruz. Web sitenizde ürün ve hizmetlerinizi en kaliteli şekilde sunuyoruz. Yaptığımız çalışmalar sonucunda kurumunuzun yapısı ve hizmet anlayışına göre hedef kitlenizin zaman geçireceği bir tasarım sağlanır. Ayrıca arama motorlarında üst sıralara çıkmanızı sağlayacak bir çalışma sistemi de yürütüyoruz.

Kurum Renkleri

Renkleri sihri sizleri de düşündürmüyor mu? İnsanların renklerle olan bağı çok öncelere kadar gidiyor. Öyle ki renklerin insan üzerinden muazzam bir etkisi söz konusu. Bu yüzden firmanızın renkleri çok önemlidir. Renk seçimi yaparken firmanızın hizmet verdiği sektör ve insanlara vermek istediği mesajı doğru vermeniz gerekir.

Sizin sahip olduğunuz renkler sektörünüzde akıllara kazınmanızı sağlar. İnsanlar sektörünüzle ilgili bir şey gördüğünde sizin renklerinizi görerek direkt logonuzu akıllarına getirebilirler. Sizler için insanları harekete geçirecek bir renk yapısı oluşturarak kurum renklerinizi belirliyoruz. Bu renkleri logonuzda ve web sitenizde sizler için oluşturuyoruz. Sonrasında insanların akıllarında kalmanız için bazı kampanyalar düzenleyerek firmanızın kurumsal kimliğini ortaya koyuyoruz.

Kampanyalar

Kurumsal yapıya sahip firmalar sektöründe düzenlediği kampanyalarla öne çıkmaktadır. Bu kampanyalar bazen yöresel olurken bazıları da ulusal bir formda olacaktır. Üstelik sosyal medyanın gücüyle çok düşük maliyetlere oldukça büyük kampanyalar düzenleyebilirsiniz. Kurumsal kimliğinizi ortaya koyacak ve sizi insanlara tanıtacak birçok kampanyayı özenle düzenliyoruz.

Sonrasında kampanyanızı sosyal medya uygulamaları ve farklı kanallar üzerinden hedef kitlenize duyuruyoruz. Kampanyanızın size getirisini ve kazandırdığı süreçler hakkında size etkili bir raporlama sunuyoruz.

Firmanıza sizler de kurumsal bir kimlik kazandırmak istiyorsanız web sitenizden logonuza, kampanyalardan reklamlarınıza kadar tüm içeriklerinizi özenle hazırlıyoruz. Kurumsal kimlik oluşturmak adına ücretsiz keşif ve size özel çalışma programı yapabiliriz.

Logo Tasarımı

Şirketlerin kurumsal olduğunu ortaya koyan detaylardan biri de hiç şüphesiz logodur. Yani sizler de markanızın kaliteli ve kurumsal olduğunu ortaya koymak için mutlaka bir logo sahibi olmalısınız. İnsanlar pek dillendirmese de bir logo tasarımı çok dikkat ettikleri bir konudur. Yani ürün ya da hizmet alacakları bir web sitesinde gözleri mutlaka logoyu arar. Ayrıca kalıcı olabilmek adına da logonuz önemlidir.

Günümüzde gelişen teknoloji ve yeni programlar sayesinde logo oluşturmak sanıldığı kadar zor değil. Ancak bunu tasarlamak son derece zor bir konu. Daha önce yapılan logoları incelerseniz dışarıdan size basit gelebilir. Ancak profesyonel bir tasarım ortaya çıkarmak yorucu ve zaman alıcıdır. Bu süreçte web tasarım süreçlerini bilerek ve yaratıcı bir bakış açısıyla hareket etmek gerekir.

Sizler adına şirketinizin tüm logo tasarımlarını yerine getiriyoruz. Çalışmalarımızda rakip analizi, kurum renkleri, sektörünüz ve hizmet anlayışınız gibi tüm detayları dikkate alarak firmanıza değer katacak tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Bu süreçte kullandığımız programlar tasarımcılarımızın ellerinde birer sanat eserine dönüşüyor. Hemen sizler de bir logo sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Logo Nasıl Tasarlanır?

Logo tasarımı yaparken dikkat ettiğimiz birçok detay var. Sizlere bu süreçte ele aldığımız çalışmalardan bahsedelim;

Rakip Analizi

Logo tasarım firmaları ilk olarak ilham olması açısından rakiplerinizi analiz ederler. Rakiplerinize benzememek ve özgün bir logo sahibi olabilmek için rakiplerinizi incelemeniz şarttır. Tasarladığımız logolar sektörünüzden kopuk olmayan ancak sizleri rakiplerinizden daha büyük ve kurumsal bir firma göstermeye yardımcı olacak tasarımlardır.

Kurum Renkleri

Görsel tasarım alanının ana omurgalarından biri renklerdir. Tasarımcılarımız öncelikle kurum renklerinizi belirliyor. Sonrasında kurum renklerinizi logonuza en homojen biçimde yerleştiriyor. Logolar siyah ve beyaz renklerin egemenliğinden kurtararak ilgi çekici ve şık renklere kavuşturarak tekdüze tasarımları ortadan kaldırıyoruz. Hem göze batmayacak şekilde sade hem de dikkat çekici ve zarif renkleri bir arada kullanıyoruz.

Doğru Yazı Tipi

Yazı tipi bir logonun en önemli detaylarından biridir. Logolarınızda en etkili yazı tipini seçiyoruz.  Genel olarak sade ve kolay okunacak yazı tiplerini tercih ediyoruz. Böylece ziyaretçilerin aklında kalabilecek ve zorlanmadan okuyabilecekleri bir yazı tipiyle logonuzu oluşturuyoruz. Size özel yazı tipleriyle logonuza şıklık katıyoruz.

Özgün Tasarım

Bir logoyu tasarlarken hem basit ve karmaşık olmayan bir tasarıma sahip olmalısınız hem de farklı olmalısınız. Piyasada olan logolardan kopya olmayan tamamen markanıza ait olan ve hikayenizi yansıtacak bir özgün logo tasarımı yapıyoruz.

Logo Tasarlarken Dikkat Edilecek Noktalar

Logo tasarımı sürecinde dikkat edilmesi gereken bazı detaylar vardır. Her tasarım süreci kendine özgüdür. Bu yüzden tasarım yaparken size özel bir çalışma projesi yürütüyoruz. Bu süreçte dikkat ettiğimiz noktalar;

Müşteri İstekleri: İş yaptığınız kurum çok önemlidir. Bu yüzden bir logo tasarlamadan önce sizinle bir toplantı yapıyoruz. Burada sizlerin ne istediğini ve şirketinizin hizmet anlayışını iyi analiz ediyoruz. Bu süreçte misyon ve vizyonunuza uygun, isteklerinizi karşılayacak bir tasarım yapmaya özen gösteriyoruz.

Araştırma: Öncelikle logo oluşturacağımız sektörü tanıyoruz. Bu süreçte hem sizin hem de hizmet verdiğiniz sektör hakkında belli bir kuluçka dönemimiz var. Bu süreçte sizin hikayenizi ve rakiplerinizi iyi şekilde tanıyoruz.

Tasarım Araştırması: Sizlerin istediği tasarıma ilham verebilecek bir dizi çalışma yürütüyoruz. Bu süreçte logo trendleri konusunda bir araştırma yapıyoruz. Sizin isteklerinizin ve ihtiyaçlarınızın dışına çıkmayacak şekilde oluşturuyoruz.

Kurgu: Verdiğiniz bilgiler ve ortaya çıkan araştırma sonucunda profesyonel araçlarla logonuzu kurguluyoruz. Bu süreçte bilgimizi ve uzmanlığımızı ortaya koyarak sizlere en güzel logoyu oluşturuyoruz.

Düzenleme: Yapılan çalışmaları ortaya çıkardıktan sonra sürece bir mola veriyoruz. Burada sizlerin görüşlerini alacağız. Ayrıca farklı değerlendirme süreçlerinden sonra tasarımı geliştirecek düzenlemeleri ortaya koyuyoruz.

Sunum: Tasarım tamamen tamamlandığında sizlere özel olarak tasarladığımız logoyu sunuyoruz. Bu süreçte revize işlem taleplerinizi alıyoruz. Sonrasında logonuza son şeklini veriyoruz. Sizden aldığımız geri bildirimlerle logonuzu tasarlama sürecini tamamlıyoruz.

Firmanıza değer katmak ve yeni bir alanda var olabilmek adına sizler de profesyonel logo tasarımıhizmeti veren firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Her türlü ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olacak logonuzu en kısa sürede tamamlayarak sizlere sunumunu yapıyoruz.

Slayt Tasarımı

İnternet dünyasının gelişmesiyle birlikte birçok hizmet de kendine yer bulmaya başlamıştır. Web siteleri gelir elde etmek için önemli bir alan oldu. Dışarıdan reklam alarak sizler de büyük gelirler elde edebilirsiniz. İşte burada slayt tasarımıhizmeti alarak profesyonel bir iş gerçekleştirebilirsiniz. Sitenizde yer verdiğiniz reklamlar ne kadar profesyonel olursa o derece yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

Bu işlemin diğer adı banner tasarımdır. Bu tasarım hizmetleri Türkçeye manşet ya da başlık olarak da geçebilir. Web sitelerin üst kısmında yer alan logo, slogan ya da reklam gibi ilgi çekici bölümler bu terimle karşılanır. Sitelerinizde dikdörtgen bir kutucuk ya da ilgi çekici işaretler kullanabilirsiniz. Burada istediğiniz ürün ya da hizmeti tanıtabilirsiniz. Sitenizde banner yerleştirdiğinizde giriş yapanlar sizin reklamlarınıza bakarlar. Ancak buraya tıklandığında reklam vermiş olan sayfaya yönlendirilirler. Sonrasında burada sayaçlarla ziyaretçileri takip ederek ek kazançlarda elde edebilirsiniz. Bu hizmet tamamen ücretli olarak verilmektedir.

Web sitenizden gelir elde etmek ya da sunduğunuz ürün ile hizmetlerin tanıtımı için sizler de tasarım anlamında bizlerden destek alabilirsiniz. Firmanızı en iyi şekilde yansıtacak olan tasarımlarla tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

Banner Ne İşe Yarar?

Banner tasarım örnekleri incelendiğinde sitenizin ilk izlenimi için çok önemli olduğunu söyleyebiliriz. Burada yer alan görseller ve tasarım ögeleri göze hitap etmelidir. Bu yüzden slayt tasarımı sitenize gelen ziyaretçiyi çekici bir özelliğe sahiptir. Buradan ek bilgi ya da belli ürünlerin ve hizmetlerin püf noktaları hakkında bilgi verebilirsiniz. Burada tanıtımını yaptığınız konuyla ilgili çekici bilgiler vererek ziyaretçilerin ilgisini çekmeye çalışabilirsiniz. Bu süreçte sizlere yardımcı olacak profesyonel bir bakış açısı firmanızın değerini arttıracaktır. Banner çalışmalarından doğru şekilde faydalanabilmek için bizimle çalışabilirsiniz.

Banner Tasarım Kullanmanın Avantajları

Bir web sitesi için pek bilinmese de banner tasarım sayısız konuda destek olmaktadır. Sizlere banner tasarım kullanmanın avantajlarını şöyle sıralayalım;

 • Sitenin tanıtımını yapmak için en etkili alandır.
 • Kurumsal yapınızı ortaya koyacak en önemli detaylardan olmaktadır.
 • Firmanızın ürünlerini ya da hizmetlerini en etkili şekilde tanıtabilirsiniz.
 • Kendinizi göstermenizi ve rakip markaların önüne geçmenizi sağlayacaktır.
 • Yükselişe geçmek isteyen firmaların en çok tercih ettiği yollardandır. Büyük firmalar daha çok banner ile reklam faaliyetlerini yürütmektedir.
 • Her yaştan kullanıcıya hitap edebileceğiniz bir reklam şeklidir.
 • Hedef kitlenize doğrudan erişim sağlayabilirsiniz.

Slayt Tarımı Hazırlamanın Püf Noktaları

Slayt tasarımı hazırlarken dikkat etmeniz gereken bazı detaylar vardır. Size bu konuda bazı detaylardan bahsedelim;

 • Kesinlikle abartılı düzenlemeler yapmıyoruz.
 • Ziyaretçilerin daha uzun incelemesi vakit geçirmesi için sadece ve dikkat çekici düzenlemeler yapıyoruz. Bu şekilde tıklanma sayısını arttırıyoruz.
 • İnsanları çekecek ve markanızı ortaya çıkaracak renk ve tasarımlar kullanıyoruz.
 • Renk kullanımı marka ve logonuzla uyum içinde yapılıyor.
 • Sade bir tasarım ve net mesajlarla insanları çekeceğiz.
 • Yanlış ifadeler kullanmaktan kaçınmaktayız.
 • Doğru ölçü kullanımına önem veriyoruz. Sitenizin ve kullandığınız alanın yapısına uygun banner ölçüsü oluşturacağız..
 • Banner tasarım alanınız sitenizin tüm özelliklerini, firmanızın logosunu ve konusunu en iyi şekilde yansıtır.
 • Yer verdiğiniz reklam alanı sitenizin hızını düşürmeyecek şekilde oluşturulur.
 • Web sitenizdeki diğer ögelere göre daha ilgi çekici ve etkileyicidir.

Web sitenizde yer verdiğiniz tüm reklam alanlarına en uygun banner yerleştirilmesi için hemen bizimle iletişime geçin. Rakip analizlerinizi yaparak ve sektörünüzle ilgili çalışmalarımız sonucunda en kaliteli çalışmaları ortaya çıkarıyoruz. Hazırladığımız tüm slayt tasarımıçalışmalarımız firmanızın misyon ve vizyonuna uygun, markanıza değer katacak ve size kazanç getirecek profesyonel çalışmalardır.

Sosyal Medya Görselleri

Sosyal medyanın günümüzde devlet politikalarını etkilediği bir alanda kurumsal firmalar için de ne kadar önemli olduğu ortadadır. Dijital çağın her geçen gün boyut değiştirmesiyle birlikte sosyal medyada hakim anlayışlar da hızla değişmektedir. Popüler sosyal ağlar arasında sürekli bir rekabet ortamı söz konusudur. Bu yüzden uygulamalar sürekli olarak ara yüzlerinde değişikliğe giderler. Bu yüzden görsel paylaşımları sürekli olarak değişik detayları barındırmaktadır.

Sosyal medya görselleri profesyonel bir bakış açısıyla hazırlanırsa şirketinize değer katacak bir yapıya bürünebilir. Sosyal medya hesaplarında görsel iletişim önemli bir yer kaplamaktadır. İnsanlar bir yazıyı uzun uzun okumaktansa bir görseli inceleyerek tüm hizmetleriniz ve ürünleriniz hakkında bilgi sahibi olabilir.

Sosyal Medya Fotoğraf Boyutları

Bir görsel öncelikle sosyal medya hesaplarında paylaşılmaya uygun olarak oluşturulmalıdır. Facebook, Twitter ve Instagram fotoğraf boyutu ayarlama işlemleri uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Profil fotoğrafları, paylaşım görselleri, bağlantı görselleri ve diğer tüm görsellerinizde gerekli düzenlemeler ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Hazırlanan görseller sosyal ağlarda kullanılacak alanın boyutlarına uygun şekilde hazırlanır. Sonrasında gerekli tüm revize işlemi görseller üzerinde gerçekleştirilir. Böylece profesyonel bir paylaşım yapılır. Sosyal medya yönetiminin getirdiği güçle birlikte insanların görsel hafızalara verdiği önemi de kullanarak markanızın değerini daha yukarıya taşıyabilirsiniz. Bu süreçte sizlere tüm sosyal medya fotoğraf boyutları üzerine destek sağlıyoruz. Her türlü ihtiyaca yönelik görsel düzenlemesi profesyonel şekilde markanız adına ekiplerimiz tarafından oluşturulmaktadır.

Sosyal Medya Görselleri Hazırlama

Sosyal medya görselleri uygulamaya göre değişiklik gösterilmektedir.  Facebook, Twitter, Google, Linkedin, Pinterest, Instagram ve Youtube gibi tüm ağlarda ihtiyacınıza yönelik görsel boyutları belirlenmektedir. Fotoğraf boyutları belirlenirken;

 • Öncelikle hangi sosyal medya hesabında kullanacağınız belirlenir.
 • Amacınıza ve hedef kitlenize uygun görsel seçilir.
 • Görsel üzerinden kullanmak istediğiniz sosyal medya bölümüne yönelik düzenlemeler yapılır.
 • Görsele markanızı ve kurumsal yapınızı ortaya koyacak detaylar eklenir.
 • Gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra onayınız alınır ve görsel hesaplarınızda paylaşmaya hazır hale gelir.

Sosyal medya hesaplarında yer alan görseller doğru şekilde oluşturulduğunda hedef kitlenize ulaşabilir, takipçi sayınızı arttırabilir ve kurumsal yapınızı insanlara gösterebilirsiniz. Görsel kullanımında rakip analizleri yapılarak sektörünüzün yapısı incelenir. Sonrasında sosyal medya formatları dikkate alınarak gerekli çalışmalar yapılır.

Dünyanın en büyük markalarının sosyal medya alanında görsel paylaşımına önem verdiklerini ve bu konuda uzman desteği aldıklarını unutmayın. Sosyal medya paylaşımlarınızın yararlı olabilmesi ve kampanyalarınızın amacına ulaşabilmesi adına sosyal medya görselleri konusunda bizimle iletişime geçin.