Sürekli gelişmekte ve değişmekte olan global dünyamızda, giderek tüm süreçler de aynı hızda dijitalleşmekte diyebiliriz. Bundan dolayı birçok firma da yaptığı işleri otomasyona bağlamak ve daha kontrol altında tutmak istiyor. Devreye tam da bu aşamada çeşitli yazılım çözümleri giriyor.

çorlu yazılım firmaları

Yazılım sektöründe hizmet veren firmalar ile görüşmelerinizde ihtiyaçlarınızı iyi belirlemeli ve onlara taleplerinizi çok net iletmelisiniz. Talep belirsiz olursa, işin sonucunu değerlendirmek de çok mümkün olmayacaktır. Bu sebeple ihtiyaç duyabileceğiniz çeşitli yazılım çözümlerini sizler için aşağıda bir liste haline getirdik.

  • Muhasebe Yazılımı
  • Üretim Planlama Programı
  • Web Sitesi
  • Blog Sitesi
  • Mobil Uygulama (Android - iOS)
  • CRM Sistemi
  • Randevu Uygulaması

Yazılım firması seçerken size tüm çözümleri sunan firmalardan mümkün mertebe uzak durmanızı önermekteyiz. Çünkü şahıslar gibi firmaların da uzmanlık alanı olduğunu savunmaktayız. Başarılı olduğu alanlarda hizmet vermeyi Ajans.io kendisine ilke edinmiştir. 

Web sitemiz içerisinde de birçok farklı noktada vurguladığımız gibi bizim önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamak. Bu sebeple her şeyi satalım gibi bir kaygı içerisinde değiliz. Bizimle çalışmaya başladığınız andan itibaren çorlu yazılım firmaları arasında doğru seçimi yaptığınızı size hissettirmemiz gerekiyor.

Yazılım Hizmetlerinde Satış Sonrası Destek

Bilişim hizmetleri veren firmalarda yaşanan bir diğer sorun da satış sonrası destek oluyor. Özellikle kurumsal web tasarım hizmeti alan firmalar, daha sonraki aylarda yazılım firmasının telefonlarına çıkmadığını ve sitesindeki hiçbir içeriği güncelleyemediği konusunda sıkça dert yanabiliyor. 

Bunun sebebinin çok açık olduğunu düşünmekteyiz. İlgili yazılım hizmetleri müşteriye sunulurken sonraki haftalarda - aylarda ne gibi sorunlar çıkabileceği ve bu müşterilerin nasıl bir telefon-mail trafiği oluşturabileceği hiç düşünülmüyor. Durum böyle olunca da web tasarım firmalarının çoğu erişilemez hale geliyor.

Yazılım ve dijital pazarlama hizmetleri sunan Ajans.io olarak web siteniz ile ilgili tüm süreçlerde yanınızda olduğumuzu ve problemleri önceden tahminleyerek size sadece bir web sitesi değil konfor sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Web Siteniz Nasıl Olmalı?

Şirketiniz için hazırlanacak web sayfasının internet standartlarına uyumlu olması gerekiyor. Bu internet standartları tabi ki çok derin ve teknik konular, ancak bazı noktalarda sizi bilgilendirmek isteriz.

Sitenizin Html5 standartlarında kodlanması vs CSS3 ile geliştirilmesi gerekiyor. Front-end teknolojisi de her geçen gün gelişmekte, web sitesini sadece görmeniz değil o sayfanın yeni teknoloji ile geliştirilmesi de oldukça önemli. 

Arama motoru optimizasyonu standartlarına uyumlu bir web sayfasına sahip olmanız, site yayına girdikten sonra sitenize gelebilecek ücretsiz trafiği doğrudan etkileyecek ana unsurlardan birisi. Bu doğrultuda link ve image sitemap olmalı ve bu yapı dinamik olarak çalışmalıdır. Sitenizdeki tüm linklerde büyük-küçük harf koruması uygulanmalıdır.

Her sayfanın kaynak kodu içerisinde canonical url yapısı olmalı ve html kodları tüm sayfalarda dinamik olarak sıkıştırılmalıdır.

Tüm sayfalarda breadcrumb yapısının olmasına özen göstermelisiniz ve bu linklerin ilgili mikro data ile giydirilmesi de gerekmektedir.

Bu kadar kapsamlı ve teknik konuları ancak ekip çalışmasına dayalı yaklaşım ile karşılayabilirsiniz. Biz de Ajans.io olarak büyük bir yazılım ve dijital pazarlaması ailesine sahibiz.

Birçok çorlu-tekirdağ firması referanslarımız arasında yer almaktadır. Eğer siz de aklınıza takılan noktalarda danışmak isterseniz sizleri de ofisimize fikirlerinizi tartışmaya bekleriz.

Markanızın dijital pazardaki bulunabilirlik seviyesini artırmak adına heyecanla sizi bekliyoruz.

İnternet Sitenizi Ücretsiz Analiz Etmemizi İster Misiniz?
Sitenizde bulunan her bir hatayı size bildirelim,yapılması gereken ne varsa beraber yapalım.