Sosyal medya platformlarında ulaşabileceğiniz insan sayısının sınırı yoktur. Binlere, milyonlara ulaşmak mümkün olmakta üstelik bunu aracısız bir şekilde başarmak mümkün olabilmektedir. Ajansımızın uzman kadrosu ile hayal dahi edemeyeceğiniz kadar çok kişiye ulaşıyorsunuz. Bunu tamamen doğal yollarla ve istediğiniz hedef kitleye yapıyoruz. Kesinlikle göz boyama, hedef saptırma gibi rakiplerimizin kullandığı yöntemlere bizde rastlayamazsınız. Bu platformları etkin kullanmak için sosyal medyada reklam vermek ve bunu kaliteli bir şekilde yönetmek gerekir.

Firmalar, her sene kendilerine belirli bir reklam bütçesi ayırırlar. Hedefleri ise ayrılan miktar ile en fazla kişiye ulaşmaktır. Ajansımız, kaliteli bir reklam yönetim hizmeti ile birlikte gereksiz reklamlardan kaçınarak, en doğru reklamı en doğru kişiye ulaştırma konusunda son derece deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Sizlerde ajansımızın hizmetlerinden yararlanarak kısa süre içerisinde satışlarınız oluşacak farkı gözlerinizle görebilirsiniz.

Sosyal medya ortamlarında, geleneksel reklam yöntemlerine nazaran kullanıcı ile direkt iletişimde olduğunuz için kendinizi anlatış biçiminiz çok önemlidir. Sosyal medyada reklam vermek için öncelikle kaliteli ve basit görseller ile kendinizi ifade etmeye çalışmalısınız. Böylelikle insanların sizin görsellerinize baktığı ortalama süre olan 1 sn’de onlara vermek istediğiniz ana mesajı kesinlikle vermeye odaklanmış olursunuz. Basit anlatımlar dışında bunu başarmak mümkün değildir. Reklam görsellerinizin üzerinde sıkı bir çalışma yapmak ve bu doğrultuda en sadece yöntemle en çok şeyi anlatmaya çalışmak gerekir. Ajansımız ile bu konularda gerekli desteği alabilir, reklamlarınızın daha fazla kişiye ulaşmasına ve daha fazla kişi tarafından okunmasına olanak tanıyabilirsiniz.

Ajans İO, uzman ekibi ile tüm sosyal medya hesaplarınızın yönetimini yapmaktadır. Dilerseniz hesap yönetimi yaptırabilir, dilerseniz de sosyal medyada reklam vermek için sadece reklam yönetimi talep edebilirsiniz.