İsminden de anlaşıldığı üzere Facebook Business bir iş yönetim hesabıdır. Normal Facebook yapısının dışında çok daha farklı bir şekilde çalışmaktadır. Normal kişilerin kullanamayacağı, sadece işletme sahiplerinin yararlanabildiği bir platform olarak göze çarpmaktadır. Bir işletme sahibi için Facebook Business neden kullanılmalı? sorusunun cevabını yazımızda vereceğiz.

İşletme hesaplarınızın daha etkili bir şekilde kullanılmasını sağlayan platform, anlık verilerin görülebilmesi nedeniyle de sıklıkla tercih edilmektedir. Buradan çalışanlarını yönetebilir ve onlara komutlar verebilirsiniz. Ayrıca işletmenizin reklamını yapmak isterseniz, normal Facebook platformuna göre daha etkili ve ayrıntılı reklamlar hazırlamanızda mümkündür. İşletmenize ait fazla sayıda sayfanız bulunuyorsa eğer bunların hepsini tek çatı altında toplayarak daha kolay idare edebilirsiniz.

Facebook’ta kullandığınız normal bir sayfanız var ise o sayfaya dair istatistikî verileri haftalık olarak almaktasınız. Ancak Facebook Business ile bunun bir sınırı bulunmamaktadır. İsterseniz saatlik, günlük, haftalık ve aylık şeklinde dilediğiniz tarihler arasındaki verilere ulaşmanız mümkündür. Facebook Business neden kullanılmalı ve nasıl yönetilmeli sorularını ajansımızdan alacağınız hizmetler ile gidermeniz mümkündür.

Facebook Business Kayıt Olma

Kayıt olma adresi business.facebook.com adresidir. Bu sayfada kayıt olma işlemleri sırasında şirketinizin bilgileri doğru bir şekilde giriyorsunuz. Hatta bu hesabınızı oluşturduktan sonra İnstagram ile de entegreli bir şekilde çalışmalar yapabilmektesiniz. Firmamız sizlere bu konularda profesyonel olarak hizmet vermektedir. Hesap yönetimi işlemlerinde dijital ortamlarda bulunan tüm hesaplarınızı olması gerektiği gibi kaliteli bir şekilde yönetiyor ve etkili görseller ile paylaşım yapıyoruz.

Ajans İO, Facebook Business neden kullanılmalı? sorusunun cevabını en iyi bilen reklam ajanslarından bir tanesidir. İşletme hesaplarınızın kontrolünü bizlere vererek en doğru kararı vermiş olduğunuzu, en kısa zamanda sizlere detaylı raporlar sunarak anlatıyoruz.