Tekirdağ web tasarım firması Ajans.io olarak sadece profesyonel web siteleri inşa etmiyoruz. Güvenilirliği sağlam, önemli mesajlar ileten, beklentileri kâra dönüştüren, stratejik ve ilgi çekici deneyimler oluşturuyoruz. 

Tekirdağ web tasarım hizmetlerimizle daima yenilikçi, modern, firmaya özel, hızlı ve kolay yönetilebilir siteler tasarlıyoruz. Hizmetlerimiz, referanslar ve projelerimizle ilgili detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tekirdağ Web Tasarım Hizmetlerimizle Markanızı Büyütün!

tekirdağ web tasarım

Bilişim ve teknoloji sektörünün getirdiği yeniliklerden birisi de hem yurtiçi hem de yurtiçi pazarlarda dijital dünyanın rekabet ortamı içerisinde yer almaktır. 

Firmalar ve işletmeler, ürün ve hizmetlerini daha geniş kitlelere ulaştırmak, markalarını en iyi şekilde yansıtabilmek, müşterileriyle iletişime geçebilmek ve kârlılığını artırmak için bir web sitesine sahip olmalıdır. Fakat bu web sitesi, kullanıcıların anlayabileceği, kolay gezinebileceği, gerektiğinde alışveriş yapabileceği veya firma müşteri temsilcisi ile anlık olarak iletişime geçebileceği bir şekilde tasarlanmalıdır. 

Ziyaretçilerin web sitesinde yapabileceği tüm işlemler, arka planda modern bir kodlama yapısı, üstün bir tasarım anlayışı ve hızlı bir altyapı ile mümkün hale gelmelidir. Tekirdağ web tasarım ajansı olarak müşterilerimizin web sitesi projelerinde standartların ötesinde bir hizmet anlayışı benimsiyoruz. 

Ajans.io ile değerli web sitelerine sahip olabilir, diğer web tasarım hizmetlerimizle (SEO çalışmaları, sosyal medya reklam yönetimi, Google Ads. hizmeti, vb.) daha geniş bir kazanım elde edebilirsiniz.

Tekirdağ Web Tasarım Çalışmaları

Şirketinizi, ürün ve hizmetlerinizi, müşterilerinizle paylaşmak istediğiniz herhangi bir mesaj, kampanya veya farklı türde bir ilanınızı yayınlayabileceğiniz web siteleriyle hedef kitlenizi genişletebilirsiniz. Sitenizi ziyaret eden kullanıcıların bir potansiyel müşteriniz olduğunu düşündüğünüzde, trafik alan web sitelerine sahip olmanın önemini anlayabilirsiniz. 

Ajans.io Tekirdağ web tasarım firması olarak geniş uzmanlık alanı çeşitliliğine (SEO uzmanı, yazılımcı, tasarımcı, geliştirici, içerik yazarı, reklam yöneticisi ve daha birçok dijital pazarlama uzmanı) sahip dinamik ekibimizle, web sitesi projelerinizi hayata geçiriyoruz. Web tasarım çalışmalarımız; web sitesi tasarımı, SEO çalışmaları, içerik pazarlama, sosyal medya danışmanlığı, sosyal medya reklam yönetimi, e ticaret danışmanlığı, grafik tasarım ve itibar yönetimidir. Hizmetlerimiz, paketler ve size özel teklifler almak için “İletişim” sayfasına giderek bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Sıfırdan Web Sitesi Tasarımı

Markanız olsun ya da olmasın, bir fikrinizin olması web tasarım hizmetimizle tanışmanız için yeterli. Hedefleriniz, beklentileriniz ve web sitenizde olmasını istediğiniz herhangi bir özelliği bizimle paylaşarak, modern bir projeyi hayata geçirebiliriz. Sizi dinleyen, beklentilerinizi anlayan ve samimi bir yaklaşımla dijital dünyaya açılmanızı sağlayan ekibimizle hedeflerinize ulaşabilirsiniz. 

Sıfırdan web sitesi tasarımı hizmeti almak isteyen müşterilerimiz, markasını, sloganını, ürünlerini, hizmetlerini, kurumsal bilgilerini, referanslarını ve iletişim bilgilerini modern bir tasarımla ziyaretçileriyle paylaşabildiği bir dijital platforma sahip olacaktır. Sitenin tasarlanmasından yayın aşamasına kadar tüm süreç, müşterilerle birlikte koordineli bir iletişim sayesinde gerçekleşecektir. Bu da projelerinizin istediğiniz kadar revize edilebileceği ve içinize sinecek bir web sitesine sahip olabileceğiniz anlamına gelir. 

tekirdağ web tasarım hizmeti

Ajans.io Uzmanlarının Tasarladığı Web Sitelerinin Özellikleri

Markanıza değer katacak web siteleri ile farklı türde dijital pazarlama stratejileri izleyebilirsiniz. Geliştirdiğimiz web siteleri, yalnızca basit bir web sayfası olmayacaktır. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi açıklayıcı metinlerle ziyaretçilerinizle buluşturabileceğiniz, gerektiğinde herhangi bir sayfasına ücretli reklam çalışması yapabileceğiniz, ziyaretçilerinizi sosyal medya hesaplarınıza yönlendirebilecek, geniş özellik çeşitliliğiyle donatılmış zengin bir sayfa olacaktır. 

Ayrıca tasarladığımız kişisel, kurumsal ve e-ticaret web sitelerinde bulunan diğer özellikler şöyledir:

Özgün Tasarımlı

Web tasarım hizmetimiz kapsamında tüm çalışmalarımızda projeye özel web tasarımlar geliştiriyoruz. Her bir proje özeldir ve bu da markayı özel yapar. Markanızı, fikrinizi veya işletmenizi en iyi şekilde yansıtabilecek, ziyaretçilerinizin güvenini kazanabileceğiniz, şık tasarımıyla göz dolduran bir web sitesine sahip olacaksınız. 

SEO Uyumlu 

Arama motorlarına uyumlu web siteleri geliştiriyoruz. Tasarım, kodlama, içerik ekleme, yönetme ve diğer tüm web sitesi tasarım uygulamalarında, güncel SEO (Search Engine Optimizastion – Arama Motoru Optimizasyonu) tekniklerini uyguluyor, doğal/organik trafik almanızı sağlayacak yenilikçi yaklaşımlar geliştiriyoruz. Sıfırdan web tasarım hizmeti alan veya mevcut web sitesini geliştirmek ve SEO hizmeti almak isteyenler için farklı türde çalışmalarımız bulunuyor. 

Mobil Uyumlu (Duyarlı) Web Arayüzü

Duyarlı tasarım, güncel arama motoru algoritmalarına uyumlu bir tasarım çeşididir. Web sayfalarını tüm cihazlardan aynı performansı gösterecek şekilde tasarlamak anlamına gelen mobil uyumluluk, sitenizi rakiplerinizin önüne geçirebilecek önemli bir özelliktir. Web tasarımı konusunda uzman ekibimizle çalışarak, tüm mobil cihazlar ile uyumlu web sitelerine sahip olacaksınız.

Hızlı 

Bazıları için dijital dünyada hız her şeydir. İstatistiklere göre internet kullanıcılarının %50’si, bir web sitesine tıkladıktan sonra sadece iki saniye bekliyor. Bu süre sonunda mevcut internet sekmesini kapatıyor. Web sitesinin hızlı açılması, sunucu kalitesine, sitenin tasarımına, kodlama yapısına ve daha birçok farklı kritere bağlıdır. 

Kullanıcı deneyimini, arama sıralamalarını ve hatta satışları ve dönüşümleri etkileyen önemli bir detay olan hız, web siteleri için hayati bir faktördür. Müşterileriniz, okuyucularınız ve web sitesi ziyaretçileriniz, siz ve işiniz hakkında anında karar verir. Bu nedenle web sitenizin hızlı olması ve yanıt süresinin çok kısa olması gerekir. Ajans.io olarak geliştirdiğimiz tüm web tasarım projelerinde önceliklerimizden birisi sayfa yükleme hızı ve dolayısıyla maksimum kullanıcı deneyimidir. 

Modern 

Web tasarımı, herhangi bir web sitesinin ve genel şirket sunumunun temel taşıdır. Web sitesinin tasarımı ilk bakışta ziyaretçiyi cezbetmeli, net ve iyi düzenlenmiş olmalıdır. Sitede kullanılan şekiller, kutular, görseller ve diğer ziyaretçi bileşenleri modern bir görünüme sahip olmalıdır.

Tek bir tıklamayla tek tek alt sayfalarda kolay gezinmeye izin veren net, iyi yapılandırılmış bir web sitesi bugün bir zorunluluktur. Sözde tek sayfa web siteleri bu nedenle haklı olarak web tasarımında lider bir trend haline geldi. Tek sayfalık çözüm sayesinde kullanıcı, alt sayfaları yüklemekle veya web'in derinliklerinde zaman kaybetmeden bölümler arasında kolayca hareket edebilir. Elbette bu modelin popülaritesi akıllı telefon ve tabletlerin popülaritesi ile de alakalı. 

Web tasarımının temel modern unsurları arasında arama kutusu, site haritası, önemli sayfalar (hakkımızda, iletişim, referanslarımız, vb.) ve tabii ki sosyal ağlara bağlantılar da bulunur.

Kolay Yönetilebilir 

Tasarladığımız web siteleri, sahibi tarafından kolayca yönetilebilir bir admin paneline sahiptir. Markanızla ilgili önemli bir gelişmeyi, satışa çıkardığınız yeni bir ürünü, portföyünüze kattığınız yeni bir anlaşmayı veya bir videoyu web sitenizde paylaşabilir, paylaştıklarınızı düzenleyebilirsiniz. Web siteniz tamamen tasarlandığında, site giriş bilgilerini size ileteceğiz ve bu bilgilerle admin paneline giriş yaptıktan sonra, sayfanızda dilediğiniz gibi bir değişiklik yapabileceksiniz. Eğer siteyi düzenleme konusunda sorun yaşarsanız, ekibimiz size destek olmaktan mutluluk duyacaktır.

Sosyal Ağlar

Facebook, Instagram veya Twitter bağlantıları veya paylaşım düğmeleri çoğu şirket sunumunda ve e-mağazada zaten standart donanımdır. Sosyal ağlar geliştikçe yeni fırsatlar da artıyor. Örneğin, gönderileri ve yorumları doğrudan web sitesinin içeriğine dahil edebilirsiniz. Kullanıcılar, ayrılmak zorunda kalmadan doğrudan web üzerinde beğeniler, tweetler veya paylaşımlar yapacaktır.

İş dünyasında neler olup bittiği veya ürünlerin nasıl kullanılacağı hakkında bilgiler içeren YouTube videoları da popüler ve etkili hale gelmiştir. Web sitenizde tüm bu sosyal medya platformlarına bir bağlantı bulunacak ve kullanıcılarınızla daha verimli bir etkileşim içerisinde olacaksınız. 

İnternet Sitenizi Ücretsiz Analiz Etmemizi İster Misiniz?
Sitenizde bulunan her bir hatayı size bildirelim,yapılması gereken ne varsa beraber yapalım.