Edirne web tasarım şirketi olan Ajansio, küçük e-ticaret mağazalarından, büyük şirketlere kadar her türlü işletme için yalnızca web sitesi değil; dijital pazarlama stratejileri ve çözümleri de geliştirmektedir. Web sitesi tasarımı, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), içerik yönetimi ve çevrimiçi reklamcılık (PPC) dahil olmak üzere kapsamlı bir dijital pazarlama hizmetleri yelpazesi sunuyoruz.

Edirne Duyarlı Web Tasarım

Artık kullanıcılar, her zamankinden daha fazla mobil cihaz kullanıyor. Bu nedenle mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmak kritik önem taşıyor. Siteniz duyarlı olacak şekilde tasarlanmadıysa, tabletlerde ve telefonlarda düzgün görüntülenmeyebilir veya çalışmayabilir. Bu da, web sitesi ziyaretçileri için sinir bozucu ve kafa karıştırıcı olabilir ve markanızın güvenilirliğini ve profesyonelliğini zedeleyebilir. 

Edirne web tasarım hizmetlerimizin tümünde duyarlı tasarımlar ortaya koyuyoruz. Harika görünen, şirketinizin çevrimiçi imajını koruyan ve kullanıcı dostu bir deneyim sunan siteler oluşturuyoruz. Duyarlı bir web sitesiyle potansiyel müşterileriniz ve eski müşterileriniz, sitenizi ziyaret etmek için hangi cihazı kullanırsa kullansın, en iyi şekilde performans sunacağından şüpheniz olmasın. 

edirne web tasarım

Özel Web Sitesi Tasarımı

Özel web siteleri, seçtiğiniz programlama dilleri kullanılarak sıfırdan oluşturulur. Özel sitelerin birkaç sınırlaması olduğundan, bu seçenek, işlerine özel işlevsellik, tasarım ve kullanılabilirlik üzerinde tam kontrol isteyen müşteriler için en iyisidir. Özel olarak oluşturulmuş web siteleri, ek bir güvenlik ve performans katmanı da sağlayabilir.

E-Ticaret Web Sitesi Tasarımı

Web sitenizi işletmeniz için güçlü bir e-ticaret motoruna dönüştürmeye hazır mısınız? Ajansiı olarak, mevcut web sitenizi dönüştürebilir veya sıfırdan yeni bir site oluşturabiliriz, böylece daha fazla ürününüzü çevrimiçi olarak hızlı ve verimli bir şekilde satabilirsiniz.

Web Sitesi Geliştirme

Web siteniz yalnızca üzerine inşa edildiği teknoloji kadar iyidir. Güncellenmesi kolay, hızlı ve güvenli statik veya dinamik siteler sunmak için en son web teknolojisini kullanarak web sitesi geliştirme hizmetleri sunuyoruz. Geliştiricilerimiz sadece güzel siteleri kodlamakla kalmaz, aynı zamanda Arama Motoru Optimizasyonunun önemini bilirler. Siteler, Google'da bulunabilmelerini sağlamak için en iyi SEO uygulamalarıyla tasarlanmıştır.

Edirne Web Tasarım Ajansı

İşletmenizi çevrimiçi olarak büyütürken harika görünen bir web sitesi, dijital pazarlama yapbozunun yalnızca bir parçasıdır. İnsanları sitenize çekmek ve potansiyel müşterileri alıcılara dönüştürmek sonraki çok önemli adımlardır ve birçok şirketin takıldığı yer burasıdır.

Arama motoru optimizasyonu (SEO), ücretli reklamcılık, içerik stratejisi, sosyal medya pazarlaması ve e-posta pazarlamasındaki kapsamlı uzmanlığımızla hedeflerinize ulaşmak için bulmacayı tamamlamanıza yardımcı olmak için buradayız.

Edirne SEO Danışmanlığı

Google gibi arama motorlarında daha üst sıralarda yer almayı hedefleyen tüm site içi ve site dışı çalışmaların tümü, SEO çalışmaları kapsamındadır. Edirne SEO danışmanlığı hizmetlerimizle; arama motoru sonuç sayfalarındaki görünümünüzü iyileştirmek ve böylece daha fazla organik ziyaretçi elde edebilmenize yardımcı oluyoruz.

Google algoritmaları, son birkaç yılda kullanıcı deneyimi faktörünü en önemli SEO kriterleri grubuna dahil etti. Kullanıcı deneyimi, bir ziyaretçinin web sitesine girdikten sonra gerçekleştirmek istediği eylemleri hızlı, kolay ve kesintisiz şekilde yapmasıdır. Bu eylem bir e-ticaret sitesinden ürün satın almak, kurumsal bir web sitesi kullanarak firma ile iletişime geçmek veya bir işletmenin coğrafi konumunu öğrenmek olabilir. Kullanıcılarınıza en iyi performansı sunan web siteleri; Google’ın değer verdiği platformlar haline gelmiştir. 

edirne web tasarım hizmetleri

Edirne Google Ads Reklam Yönetimi ve Danışmanlığı

Ürün ve hizmetlerinizi ücretli dijital reklamcılık kanalıyla potansiyel müşterilerinize tanıtmak istiyorsanız, yüksek dönüşüm oranları elde edebileceğiniz, ekonomik ve hızlı dönüş alabileceğiniz Google Ads reklam yönetimi ve danışmanlığı hizmetimizle tanışabilirsiniz. Ücretli reklam kampanyaları oluşturarak, SEO ile zaman alacak sonuçlara bir gecede şahit olabilirsiniz. 

Edirne Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya hesaplarınızı geliştirmek, hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak ve organizasyonunuzun mesajını en etkin platformlarda iletmek için Edirne sosyal medya danışmanlığı hizmetimizle tanışabilirsiniz. Bir pazarlama yaklaşımı olarak sosyal medya çalışmaları, yeni ürünler ve hizmetler hakkında daha fazla müşteriye bilgi vermenizi sağlayacak, kullanıcılarla bağlantı kurmanıza yardımcı olacak ve marka itibarını artıracaktır. 

Edirne Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Sosyal medya reklamcılığında amacınız sayfa beğenisi, internet sitesi ziyareti veya bir ürün satışı olabilir. En iyi hazırlanmış reklam kampanyaları ve hassas optimizasyonlarla hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz. Coğrafi hedefleme, cinsiyet, yaş aralığı, ilgi alanları ve diğer demografik kriterlere göre reklamlarınızı doğrudan istediğiniz bir kitleye görünmesine yardımcı oluyoruz. Reklam başlığı, görsel tasarımı, reklam uzantısı, vb. tüm reklam unsurları üzerinde titizlikle durulur. 

İnternet Sitenizi Ücretsiz Analiz Etmemizi İster Misiniz?
Sitenizde bulunan her bir hatayı size bildirelim,yapılması gereken ne varsa beraber yapalım.