İnternette var olmak, işletmeler için en önemli pazarlama stratejisi haline geldi. Markanızı, ürün ve hizmetlerinizi, iletişim bilgilerinizi ve farklı formatlarda pek çok bilgi ve dokümanı paylaşabileceğiniz web siteleri ile geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Ergene web tasarım hizmetlerimizle dijitale açılın, internetin gücünü keşfedin!

Ergene Web Tasarım Hizmetleri

Genç ve dinamik bir ekiple çıktığımız bu hizmet serüveninde, çalıştığımız her bir projeye özen gösteriyor, kendi projelerimiz gibi benimsiyoruz. Web tasarımın her aşamasında ihtiyaçlarınızı biliyor, uzman web tasarım geliştiricimizle bu ihtiyaçları en iyi şekilde karşılıyoruz. 

Özel Web Sitesi Tasarımı

Markanızı dijital dünyada en iyi şekilde ortaya koyabilmek, ancak iyi tasarlanmış bir web sitesi ile mümkündür. Fakat markanızın benzersiz olduğu gibi tasarımın da benzersiz olması önemlidir. Özel web sitesi tasarımı hizmetlerimiz; SEO uyumlu, hızlı, özgün ve işlevsel sitelere sahip olmanızı sağlar. 

Ürün vizyonunuzla ilgili kavramları keşfediyor, araştırma ve analizlere dayalı olarak mükemmel kullanıcı deneyimini planlıyor ve haritasını çıkarıyoruz. En büyük müşteri yolculuğunu sunmak için prototip oluşturma araçlarını kullanıyoruz. Bu sayede özel web tasarım çalışmalarının tüm sürecine yakinen şahit olabileceksiniz. Tasarımla ilgili istek ve önerilerinizi (renk paletleri, örnek şablonlar, beğendiğiniz ikonlar, marka kültürü ile ilgili detaylar, vb.) dinleyerek; kullanmaktan keyif alacağınız dijital eserler oraya koyuyoruz.

ergene web tasarım

Ergene SEO Danışmanlığı

Organik arama trafiğinin, işletmeler, mağazalar, kurumsal firmalar ve hatta bloglar için ne kadar önemli olduğu tartışmaya kapalı bir gerçektir. Fakat Google’dan hedeflediğiniz kadar hit almak çok da kolay değil. Web sitenize özel optimizasyon çalışmaları yapmadan, içerik stratejisi uygulamadan, temiz bir kodlamaya sahip olmadan veya en basit tabirle web sitesinde olması gereken sayfaları (Hakkımızda, Gizlilik Politikası, İletişim, vb.) barındırmayan web siteleri, zorlu rekabet ortamı içerisinde dijital pazarlama hedeflerinizi geliştirmenize imkan sağlayamaz.

Ajansio SEO uzmanları, gerek sıfırdan tasarlanan web siteleri için gerekse müşterilerinin mevcut web siteleri için etkili, doğal, kullanıcı deneyimine odaklanan ve Google algoritmalarını referans alan SEO çalışmaları yapmaktadır. 

Ergene Sosyal Medya Reklam Danışmanlığı

Sosyal medyada varlığını güçlendirmek veya sıfırdan bir marka itibarı yakalamayı hedefleyenler için özel sosyal medya reklam danışmanlığı çözümleri sunuyoruz. E-ticaret mağazalarına, kurumsal firmalara, küçük, orta ve büyük işletmelere reklam danışmanlığı hizmeti veriyoruz. 

Markanızın ürün ve hizmetlerini, sosyal medya kullanıcılarına (potansiyel müşterilerinize) tanıtmak ve bunu yaparken, oluşturulan kampanyaların doğrudan hedef kitlenize görünmesini sağlıyoruz. Bu da reklam harcamalarında israfın önlenmesine yardımcı oluyor. 

Sosyal medya hesaplarınız üzerinden web sitesi trafiği, sayfa beğenisi, gönderi tanıtımı, ürün ve hizmet tanıtımı, vb. pek çok dijital pazarlama hedefinizi reklam danışmanlığı hizmetlerimizle gerçekleştirebilirsiniz. 

Özel Web Tasarım Çözümlerimizin Unsurları

Çekici Tasarım

Herhangi bir web ziyaretinin ilk 8 saniyesi, ziyaretçi yolculuğunun en önemli kısmıdır. Bu nedenle, web sitenizin her sayfasında bu faktör hesaba katılmalıdır. Sayfalar görsel olarak hoş olmalı ve kullanıcıyı şirketinizle iş yapmaya teşvik etmelidir. Harika görseller, ziyaretçi için harika bir deneyim sağlar ve yalnızca sağlam bir web tasarımına sahip olarak şirketiniz hakkında olumlu bir fikir oluşturmanıza yardımcı olur. Tasarımlarımız, markanızın ve işletmenizin çekici görünmesini sağlar.  

Yapısal Olarak Sağlam

Kapsamlı ve iyi düşünülmüş bir web sitesi geliştirmek için her web sitesi sağlam bir şemaya ihtiyaç duyar. Web sitesi tasarımına yönelik bu hiyerarşik yaklaşım önemlidir ve genellikle göz ardı edilir veya yetersiz bir şekilde yapılır. İyi özetlenmiş bir site, müşterilerinizin tam olarak aradıklarını bulacağı ve Google'ın web sitenizin ne hakkında olduğunu anlayacağı anlamına gelir. Başarı için bu temelde gereklidir. Artık sadece 5 sayfalık bir web sitesine sahip olmak ve modern dijital çağda rekabet etmek yeterli değil. Ajansio Ergene web tasarım ajansı olarak yapısal olarak sağlam tasarımlar ortaya koyuyoruz.  

Mobil Dostu Tasarım

İnanabiliyorsanız, hala mobil uyumlu olacak şekilde tasarlanmayan veya duyarlı bir web tasarımı kullanmayan bazı web siteleri var. Ergene web tasarım şirketi olarak çalışma yaptığımız web sitelerinin tüm cihazlarda aynı şekilde performans göstermesini sağlıyoruz. Mobil uyumlu, duyarlı veya esnek tasarım gibi farklı şekilde isimlendirilen bu SEO dostu anlayışı benimsiyor; işletmenizi ve markanızı bilgisayarlara olduğu kadar mobil cihazlara da endeksliyoruz. 

İnternet Sitenizi Ücretsiz Analiz Etmemizi İster Misiniz?
Sitenizde bulunan her bir hatayı size bildirelim,yapılması gereken ne varsa beraber yapalım.