Fikirlerinizi hayata geçirmenize yardımcı olacak, markalaşma ve tasarım stratejisi sunuyoruz. Yeni ve devam eden marka bilinci oluşturma gereksinimlerinize göre uyarlanmış, yaratıcı; grafik, logo, kurumsal kimlik ve katalog tasarımı hizmeti veriyoruz. Baskı ve dijital olarak tasarımın tüm fonksiyonlarıyla yanınızdayız!

Markanızın gerçek potansiyelini yenilikçi tasarım anlayışıyla ortaya koyun!

Ajansio Çorlu grafik tasarım çalışmalarımız, işiniz ne olursa olsun çevrimiçi yolculuğunuzu kolaylaştırmayı amaçlar. Bir e-ticaret mağazası veya kurumsal bir marka mısınız? 

Görsel hikaye ve ihtiyacınız olan diğer tasarım içerikleri ile markanızın çevrimiçi yapısını oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

çorlu grafik tasarım

Çorlu Grafik Tasarımı

Ajansio Çorlu grafik tasarım ekibi, tam olarak temel iş alanınıza ve pazarlama varlıklarına odaklanır. Grafik tasarımlarınızın, logolarınızın, simgelerinizin, illüstrasyonlarınızın ve diğer yaratıcı tasarım öğelerinizin çevrimiçi olarak her yerde iz bırakmasını sağlıyoruz. Ayrıca sosyal medya tasarımları, web sitesi karakterleri, hareketli grafikler, e-kitaplar ve çok daha fazlası için dikkat çekici görseller geliştiriyoruz. Grafik tasarımın öncü ajanslarından birisi olarak, farklı sektörlerdeki onlarca müşterimiz için yenilikçi grafik tasarım çözümleri üretiyoruz. 

Grafik tasarım sürecinde, projeniz üzerinde çalışmaya başlamadan önce, müşterilerimizden mümkün olduğunca fazla bilgi toplama çalışıyoruz. Ajansio grafik tasarımcıları, toplanan verilere dayanarak, beklentileri aşan yenilikçi ve kişiselleştirilmiş tasarımlar oluşturur. 

Adım adım grafik tasarım süreci:

Proje gereksinimlerinin belirlenmesi: Grafik tasarımcılarımız, proje üzerinde çalışmaya başlamadan önce, herhangi bir yanlış anlaşılma olmadığından ve netliğin korunduğundan emin olmak için müşterinin gereksinimlerini belirler. 

Fikirler üzerinde beyin fırtınası: Belirli grafik tasarım çalışmaları üzerine yapılan beyin fırtınası ile alternatif çalışmalara ve farklı düşüncelere yer verilerek, tasarımın nasıl görüneceği hakkında tartışma yapılır. 

Müşteri onayı sonrası tasarım çalışmaları: Müşteri fikri ve sonucu beğenirse, Ajansio grafik tasarımcıları bu fikri hayata geçirmeye başlar. Asıl tasarım bu adımdan sonra başlar.

Nihai onay ve tekrar: Grafik tasarım hazır olduğunda, nihai onay için tasarım müşteriye gösterilir. 

Son rötuşlar ve teslimat: Her şey yapıldıktan ve işlendikten sonra, grafik tasarımcılarımız tasarımın bazı son rötuşlara ihtiyacı olup olmadığını belirlemek için tasarımı yeniden kontrol eder. Tasarımın somut tatmininden sonra müşteriye teslimat yapılır. 

Grafik tasarım, alıcının yolculuğunda kritik bir rol oynar. Bir görüntülü reklamda veya sosyal medya gönderisinde mizahi, çekici veya ilginç bir görselle müşterinin dikkatini çekmekle başlayabilir. Bu da onları aynı görüntüyü pekiştiren iyi tasarlanmış bir açılış sayfasına yönlendirebilir. Oradan, daha fazla etkileşimde bulunmak için yüksek kaliteli bir fotoğraf içeren bir ürün sayfasını ziyaret edebilirler. Takip eden e-postalar, sosyal gönderiler, bilgi grafikleri ve daha fazlası, dönüşüme kadar tutarlı, iyi düşünülmüş bir tasarıma sahip olmaya devam eder.

çorlu logo tasarımı

Çorlu Logo Tasarımı

Markanızı en iyi şekilde yansıtan, özgün ve eşsiz bir logo tasarım hizmeti sunuyoruz. Süreç boyunca yapılan önizlemeleri gözden geçirmek için müşterilerimizle sürekli bir iletişim halindeyiz. Ajansio logo tasarım uzmanlarımız, çalışmalarınızı hayata geçirmek için bilgi ve deneyimlerini, tüm süreç boyunca müşterilerine aktaracaktır. Hazırladığımız logo tasarım matrisleri, kapsamlı ve anlaşılır olacaktır.

Dürüst, şeffaf ve anlayışlı bir logo tasarım süreci uyguluyoruz. Bunun harika bir müşteri ve tasarımcı etkileşimini beraberinde getireceğinin farkındayız. Logo tasarımlarındaki sezgilerimiz, deneyimimizin bir parçasıdır.  Oluşturulan prototip ve nihai logo tasarımı bunu en iyi şekilde ortaya koyacaktır.

Her bir logo tasarım aşaması, çalışmaya özel olduğundan, kişisel deneyim için dikkatlice planlanır ve yürütülür. Üstlendiğimiz projeleri önemsiyor ve markanızın bir yansıması olduğunu biliyoruz. 

Çorlu Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik tasarımı söz konusu olduğunda, sadece göz alıcı değil, aynı zamanda hedef kitlenize de hitap eden bir konsept oluşturmak önemlidir. Kurumsal kimliğinizin markanızın hikayesini yansıtması, markanızın karakterini ifade etmesi ve potansiyel müşterileri sizinle bağlantı kurmaya zorlaması gerekir.

Yaratıcı kurumsal kimlik tasarım sürecimiz, bir danışma ve işbirliği ile başlayarak konseptten teslimata kadar devam eder. Kapsamlı tasarım deneyimimizden yararlanarak ve kolaylaştırılmış sürecimizi kullanarak, size genel konsept, resimler, renkler ve yazı tipleri konusunda uzman bir şekilde rehberlik edecek ve tavsiyelerde bulunacağız.

Kurumsal marka tasarım paketlerimiz, yaratıcı konsept, logo tasarımı, yazı tipi ve renk seçimi ile kırtasiye malzemeleriniz için tasarımları kapsar. Buna antetli kağıt, tabelalar ve diğer pazarlama malzemeleri gibi ihtiyaç duyacağınız tüm marka bilinci oluşturma ürünleri dahildir.

Size hitap eden kurumsal kimlik çalışmalarını belirlemek için sizinle birlikte çalışacak ve sektörünüze, belirli bir niş ve hedef kitlenize göre uyarlanmış bir tasarım oluşturacağız.

Bu süreçte müşterilerimizin kurumsal kimliğine olumlu katkı sağlayabilecek tüm tasarım fonksiyonlarını uyguluyoruz. Markanızın gereksinimleri, dikkat çeken özellikleri, hedef kitlesi ve sektörü ile ilgili olarak anlamlı, markayı çağrıştırıcı kurumsal kimlik tasarımları geliştiriyoruz. 

Çorlu Katalog Tasarımı

Markaların ürün veya hizmetlerini, potansiyel müşterilere sunan bir grafik tasarım türüdür. Bu tasarım, müşterilerinize genel ürün veya hizmet yelpazeniz ile ilgili bilgi verir.

Dijital katalog, bir kişinin çalışmalarının veya bir işletme tarafından dijital biçimde sunulan ürünlerin örneklerini sağlamak için kullanılan bir bilgisayar dosyası veya web sitesidir. Bunlar genellikle bir ürünün resimleri gibi grafik görüntülerin yanı sıra açıklamalar ve ek bilgiler sunan metinlerin bir kombinasyonu aracılığıyla sağlanır.

Katalog tasarımları, çevrimiçi mağazalar tarafından kullanılabilir ve müşterilerin ürünleri çevrimiçi olarak görüntülemelerine ve ardından bu ürünleri doğrudan veya bir satış ortağı aracılığıyla sipariş etmelerine olanak tanır.

Dijital bir katalog, bir sanatçının eserinin örnekleri veya bir kuruluş içinde paylaşılan kaynaklar gibi dijital formatta bir bilgi gövdesi sağlamak için de kullanılabilir.

Ajansio tasarım uzmanları, Çorlu katalog tasarım hizmetleriyle yüksek standartlı çalışmalar ortaya koymaktadır. 

İnternet Sitenizi Ücretsiz Analiz Etmemizi İster Misiniz?
Sitenizde bulunan her bir hatayı size bildirelim,yapılması gereken ne varsa beraber yapalım.